Díky přílivu nelegálních zbraní otřásá Detroitem rostoucí kriminalita a brutální přestřelka ve striptýzovém klubu v centru města je tou poslední kapkou. Policie spolu se speciálním útvarem ATF zahajuje válku nelegálnímu obchodu se zbraněmi na všech frontách. Jde po krku Richovi (50 Cent), který nemilosrdně likviduje svou konkurenci. Ve stejnou dobu je z vězení propuštěn bývalý překupník Angel (V. Kilmer), jehož první kroky vedou přímo za Richem. Opatří si zbraň a přidá se k jeho bandě. Rich je na vrcholu své „kariéry“ a díky krásné Gabrielle (A. L. McCord) má šanci dostat se z ulice k mezinárodnímu obchodu se zbraněmi. Netuší však, že má v týmu informátora. (oficiálny text distribútora)

pikovyeso

1. vůbec ale vůbec se mi nelíbilo prostředí filmu a jakási divná zimní barevnost. 2. bohužel 50 cent není herec a v tomto filmu měl zahrát buldoka z ulice co stoupá na vrchol, ale je na něm v postojích a gestech poznat, že už se nějakou dobu pohybuje úplně někde jinde, prostě mu z očí zmizela ta "naštvanost na svět" 3. filmový rozpočet asi nebyla žádná pecka takže až 50.centa, dnes béčkového kilmra a remara, byly obsazeni špatní a přehrávající viz detektiv v kloboučku a i postavy byť jen v 1 záběru , tak na nich bylo vidět že je to jen komparz a laciní herci kteří se jen snaží dívat do kamery a naporosto sexy AnnaLynne McCord byla jeiné velké kráásné plus filmu ()

Andersis

Všechno, naprosto všechno je ve filmů průměrné. Akční scény, (moc jich není), technická uroven, herecké výkony (50 cent je teda pekelně topornej). Film má 73 min, bez titulků, za tu dobu je tam plno postav a několik zbytečných. Jednině Kilmer byl dobrej a s jeho postavou sem mohl nevázat náký vztah ostatní mi byli ůplně ukradeni. Pokud čekáte přehip-hopovaný film, tak to můžete zkouknout. ()

Acrobat odpad!

Bezkonkurečný scenár, ktorý by závidel aj Ayer, Mann a Scorsese. 50 halierov ide si to svoje a vo výprave dotýkajúce sa telenovely alebo sitcomu prednášajú svoje antiherecké kreácie a do toho kráča od včiel napichaný Val, ktorý nevedno či pracuje na čiernych vtákoch. Každopádne je pocit trápnosti opodstatnený, nohavice sú správne dole (a potom prečo nevie utekať pred policajtmi, bodaj by nie v tých spustených). Všade to duní a vymetajú sa bary, málo štetiek a pod. Ako pravý obraz Ameriky nie je ďaleko no robí to priam detským kalibrom. SIlný kaliber, no ja sa z toho po*** ty*****. (videné 21.11.2018, YT) ()

Kosmik 1

Úplný průser to zas nebyl, závěrečná přestřelka docela ušla. Ale ten balast okolo byl dost chatrný. Nudní herci, nudný scénář a zmatlané dialogy. Hlavně Val Kilmer vypadal dost nepřítomně, jako by mu to celé bylo u prdele. A tak i mě je tenhle snímek u prdele. Za finální přestřelku a za tu extra pušku na konci dávám 2*, víc ani ťuk. 40% ()

kingik

Nějak z toho nešlo dostat víc než obstojný průměr. Curtis Jackson, známější v hudební branži jako 50 Cent, má pořád potřebu hrát, i když to moc neumí, a tentokrát si napsal vlastní scénář o drsném černém nelegálním obchodníkovi se zbraněmi, který má vedle sebe nohsledy, do party přijal z vězení čerstvě propuštěného Vala Kilmera coby policejního informátora a v zádech má policii, která mu jde vytrvale po krku. Příběh docela průhledný, málo akční, ale se snaživou režií Jessy Terrera a sličnou AnnaLynne McCord, která film ozdobila svou účastí. Film se tvářil velmi schopně, ale stín průměru se mu, ani přes drobnou roli Dannyho Treja a urputnou snahu, překročit nepodařilo. ()