Dvě mladé a krásné ženy Stacey (Krysten Ritter) a Goody (Alicia Silverstone)žijí v New Yorku. Malý háček je v tom, že jsou obě upírky a obě se zamilují do "normálních" mužů. Jejich láska je tak srdečná, že jsou obě ochotny vzdát se své nesmrtelnosti a žít se svými vyvolenými. Jenomže jejich rozhodnutí se rozhodně nelíbí upírské královně Ciccerus (Sigourney Weaver), která se rozhodne jim v tom zabránit. Vše se komplikuje, když na scénu vstoupí lovec upírů. (Terva)

suzanne1997

Docela pěkně udělaný film, který rozhodně nenechá diváka umřít nudou, ale na druhou stranu měl několik slabých momentů, jako například stárnutí, které se projevilo po úmrtí jejich stvořitelky, tenhle film má tak na ty čtyři hvězdičky, sice se mi moc líbil děj, ale konec to trochu zkazil. Film doporučuji, je dobrý na zahnání nudy a i trochu k zamyšlení. ()

ABLABLABLA

No ty triky a všechno byly tak laciné a otřesné, až byly vlastně vtipné. Celý film mě znatelně bavil a to pořád. Skvělá Krysten Ritter tu hrála prim a ani ostatní postavy nebyly vůbec špatné. Popravdě musím tomu dát 3*, i když jsem předtím uvažovala o 2*, protože i přestože se jedná zjevně o bečkový film, tak jsem se u něj bavila přímo královsky. Těžko vyjmenovat nejvtipnější scénu - protože takové byly všechny snad až na tu poslední. ()

dr.horrible

Ťažké guilty pleasure. Aj keď je to vlastne blbosť, tento prístup mi sedí. Nie je to pocta osemdesiatym rokom, je to film z nich. Nie vážne, dokonca aj triky sú na tej úrovni. Úplne zlé. Až tak zlé, že verím,že tak boli natočené schválne. Hlavné dve herečky sú sympatické, ústredná myšlienka (dve úplne normálne kamarátky, ktoré sa snažia žiť úplne normálny život, až nato, že sú vlastne úplne normálne upírky) vyťažená ako to len ide, a humor (ktorý väčšinou vyplýva práve z nej) vtipný a zábavný. Veľmi príjemná spomienka od režisérky Ridgemont High. ()

kaylin

„Vamps“ je skutečně především komedie, na hororovou atmosféru se zde nehraje, jde jen o to, že je to komedie s nějakými těmi drsnějšími prvky, které jsou pro horor typické. Ani v tom případě se ale nezachází nijak daleko. Pokud máte rádi filmy, kde se nebudete až tak nudit, budete ovlivněni krásou nostalgie, je tohle něco pro vás. Nejsem nadšený, ale film mě stejně dokázal vtáhnout a bavil mě. ()

ywo666

Prečo som to pozeral? Vtipné to zas tak nie je. A Alice Silverstone vyzerá nejak divne. A kde vôbec na takú blbosť zohnali také obsadenie. Twilght je proti tomu ešte poriadna drsňárna. Naštesie Krysten Ritter je chutnučká a celé to pôsobí tak roztomilo. Koniec stojí samozrejme úplne za hovno. 40% a dobre si rozmyslím, kým si pozriem niečo romantické. A ako neznášam prznenie upírov!!! ()

• Krysten Ritter a Kristen Johnston se po filmu L!fe Happens (2011) sešly již u druhého projektu. (R´Hell)
  • Natáčelo se v Detroitu (Michigan, USA) a exteriéry v New Yorku (New York, USA). (Terva)