Dvě mladé a krásné ženy Stacey (Krysten Ritter) a Goody (Alicia Silverstone)žijí v New Yorku. Malý háček je v tom, že jsou obě upírky a obě se zamilují do "normálních" mužů. Jejich láska je tak srdečná, že jsou obě ochotny vzdát se své nesmrtelnosti a žít se svými vyvolenými. Jenomže jejich rozhodnutí se rozhodně nelíbí upírské královně Ciccerus (Sigourney Weaver), která se rozhodne jim v tom zabránit. Vše se komplikuje, když na scénu vstoupí lovec upírů. (Terva)

ABLABLABLA

No ty triky a všechno byly tak laciné a otřesné, až byly vlastně vtipné. Celý film mě znatelně bavil a to pořád. Skvělá Krysten Ritter tu hrála prim a ani ostatní postavy nebyly vůbec špatné. Popravdě musím tomu dát 3*, i když jsem předtím uvažovala o 2*, protože i přestože se jedná zjevně o bečkový film, tak jsem se u něj bavila přímo královsky. Těžko vyjmenovat nejvtipnější scénu - protože takové byly všechny snad až na tu poslední. ()

George Stobbart

Dve pekné upírky si spolunažívajú v New Yorku, zriekli sa vysávania ľudí a snažia sa nájsť si vhodných partnerov. Jedna z nich však začne randiť s Van Helsingovým synom, čo začne ohrozovať ich malé tajomstvo. Nenudil som sa; pohodová upírska komédia, ktorá mi trochu pripomenula podobné kúsky z 80. rokov. ()

elizabeth_ba

Tak, ona to sice byla neskutečná (romantická a přeslazená) pitomost, ale mně se na to výborně koukalo (na dvě roztomilé upírky i na Dana), dobře jsem se u toho bavila a ani chviličku se nenudila. Bez zhlédnutí by mi asi nikdy nepřišlo na mysl, že Audrey Hepburn má stejné iniciály jako Adolf Hitler... ;-) A že to není žádný veledílo? Není, ale s tím už jsem do toho šla, tak po téhle stránce mě to nemohlo zklamat a vypnout občas potřebujeme všichni, že... (i já :-))) ()

misterz

Zvláštne, aj napriek tomu, že išlo o totálnu koninu, navyše s nijak oslnivou réžiou a priemernými hereckými výkonmi, tak to celkom fungovalo a snímok ma celkom pobavil. Teda aspoň do takej miery, že som sa nenudil a sem-tam sa uškrnul. Veru, upíri v dnešnom modernom svete to majú náročné, zlaté časy stredoveku sú dávno fuč :). 55/100 ()

dr.horrible

Ťažké guilty pleasure. Aj keď je to vlastne blbosť, tento prístup mi sedí. Nie je to pocta osemdesiatym rokom, je to film z nich. Nie vážne, dokonca aj triky sú na tej úrovni. Úplne zlé. Až tak zlé, že verím,že tak boli natočené schválne. Hlavné dve herečky sú sympatické, ústredná myšlienka (dve úplne normálne kamarátky, ktoré sa snažia žiť úplne normálny život, až nato, že sú vlastne úplne normálne upírky) vyťažená ako to len ide, a humor (ktorý väčšinou vyplýva práve z nej) vtipný a zábavný. Veľmi príjemná spomienka od režisérky Ridgemont High. ()

• Natáčení probíhalo 37 dní. (Terva)
  • Krysten Ritter a Kristen Johnston se po filmu L!fe Happens (2011) sešly již u druhého projektu. (R´Hell)