Tionois

Nápad to není špatný a na přibližně první dva díly se Chu Bra!! zábavnou podívanou, nicméně dál už není, co by seriál nabídl. Vtipy se ohrají, hlavní mylšenka "za spodní prádlo by se člověk neměl stydět, koneckonců ho nosí každý" už byla předána a zůstává jen pocit, že seriálu něco chybí. Po dalších několika dílech mi došlo, že to něco je DĚJ. Kdyby tvůrci zvolili jiný postup a nepředstírali, že seriál nějaký děj má, možná by se s materiál mohl upravit do lepší formy. Možná. ()

Subjektiv

Důležitost spodního prádla si v Japonsku všichni dobře uvědomují, vždyť jsou jím mediálně bombardováni od nejútlejšího věku. Obvykle se však akcentuje jeho funkce erotická a zakrývací. Správná volba prádélka z hlediska zdravotního byla zanedbávána, jak jsem např. nedávno upozornil v komentáři k Training with Hinako. Seriál Chu-bra se tento nedostatek snaží napravit, ovšem formu si k tomu zvolil nevhodnou. Jeho edukační přínos je nízký, neboť spostu času utápí v trápení hlavní hrdinky, kalhotkového geeka. V prvním díle musí překonat předsudky spolužaček, které ji mají za prostitutku. Pak získává kamarády. Pak respekt. Pak se snaží založit klub prádélka... a dále jsem to nevydržel, protože tento seriál je jen kreslený, což ještě není taková katastrofa, ale on ani není kreslený moc hezky a tím pádem i ryze mužné důvody k jeho sledování padly... Silná * za mírně osvětový přínos. ()