Hudebně zábavný pořad z roku 1980 s anketou o našich zpěvácích populárních písní. (oficiálny text distribútora)

D.Moore

Originální pořad, který je zábavný hlavně díky bezprostředním odpovědím náhodných chodců a vtipným reakcím oslovených herců. A tak Stella Zázvorková říká o Milanu Chladilovi, že byl mladý, už když ona chodila do školy, Luděk Sobota zase netuší, kdo je TOČR, ale nenechá se rozhodit a bystře odpoví, že skvěle zpívá, dobře se pohybuje a měl vyhrát Bratislavskou lyru, chraptící Lubomír Lipský kritizuje chraplák Jiřího Schelingera, Miloslav Šimek tvrdí, že kdyby Karel Gott spadl do vody, vytáhl by ho ven a potopil by se znovu, jestli mistrovi něco nevypadlo z kapes... No a reakce obyčejných lidí stojí taky za to: "Jak se vám líbí František Ringo Čech?" - "Slyšel jsem ho jednou v životě a nikdy na to nezapomenu." ()

Martin741

Originalna relacia, ktora uz vsak nelezala cela na Mensikovi, a tym padom trochu utrpela jej kvalita. Boli tu umelci kvalitni /Karel Gott, Stella Zazvorkova, Zagorova, Schelinger ....../, ale boli tu aj ti normalizacni umelci, ktori su mi proti srsti dodnes /Helena Vondrackova ......./. Celkovo vsak 72 % ()

gizi

Pěkná vzpomínka na minulou dobu. Provedení nic moc, občas pěkná písnička, vyjímečně jsem se u ankety i zasmál. 19.8.11, 55%. ()

Jonatána

Náhodou jsem to dneska přepla na jedničku a je to tam. A je to příjemná vzpomínka na to, jak jsem na to koukala coby malé dítko :-). Prostě fajn, hezky se mi rozestýlá postel. Jo, a Zuzana Burianová má krásné oči. ()