Seriál Riese pojednává o stejnojmenné mladé dívce, která bloudí krajinou se svým vlkem Fenrirem, aby unikla děsivé náboženské skupině, která si říká Sekta.Minulost Riese je zahalena velkým tajemstvím. Tato dívka je nucena utíkat od noci, kdy byla její rodina vyvražděna. Na svých cestách se snaží vzpomenout na události z tragické noci a odhalit záměry Sekty, která by mohla být zapletena také do smrti její rodiny. I přes veškeré útrapy, které ji v životě i na cestách stíhají, se nevzdává a bojuje dál. (vuginek)

numan

Měla to být zřejmě smrtelně vážná temná fantasy o zavržené princezně, kterou doprovází strašlivý krvelačný vlk. V reálu ovšem celkem vkusně nalíčené děvče s lyžařskými brýlemi na čele pobíhá v nějaké příměstské průmyslové zóně a přitom venčí svoje Haf. Ovšem musím uznat, že tenhle nevlastní brácha komisaře Rexe je velkej sympaťák. Jen mě mrzí, že mu v kresleném logu seriálu neznámý umělec provedl něco strašlivého s jednou přední tlapou. ()

Grizzly

Nevyužitý potenciál no. Ten svět i zápletka jsou vymyšleny dobře, vypadá to pěkně a navíc tam hrajou pěkný ženský. Bohužel ale v deseti webepizodách se toho moc říct nedá (zvlášť při takhle epické zápletce), takže spíš slabota. ()

Dharter

Podle uživatele Mystery13 má tenhle amatérský pokus děj. Ptám se: COŽE? _ _ _ Po první epizodě končím s touhle amatéřinou... ❌ ()

burina

Škoda, že Riese: Kingdom Falling nevzniklo ako klasický seriál, malo by to určite potenciál. Takto tu máme len akési kratučké steampunkovo ladené guilty pleasure, na ktoré sa ale veľmi rýchlo zabudne, ()