Charlotte je žena, která nedokáže ovládat svůj hněv vůči ostatním, a tak ji terapeutka navrhne, ať si píše deník, aby udržela své emoce pod kontrolou. Je nešťastná v lásce a pokouší se najít partnera na internetu. Když dosáhne svého limitu neúspěšných schůzek, potká spřízněnou duši jménem Lyle. Všechno je perfektní až do chvíle, kdy Lyle najde její deník a rozhodne se Charlottě dokázat, jak hluboce ji miluje. (Filmbox)

zdenny

Přišel jsem domů z odpolední a rodinka se dívala na něco na Filmboxu. Krátce poté začal nový film a já asi po deseti minutách řekl: „nepřepínejte to, když už to běží“. Začátek byl celkem zajímavý – ve scéně, kdy hlavní hrdinku nevybíravě buzeroval šéf supermarketu a ona si na to konto něco zapsala do deníčku. Pak jí dal u večeře v restauraci kopačky její přítel a ona si zase něco zapsala do deníčku. Tak jsem si přečetl, o čem ten film má vůbec být a nechal jsem prostor pro příchod nového přítele na scénu. Tam už se deníček nekonal, protože tento nový přítel byl milý, pozorný a tolerantní. Zamilovali se do sebe. Dále to byla černá komedie, ale velmi laciná. A závěr jsem ani nevnímal. Každopádně mé oblíbené – „potenciál to mělo“. ()

IQ Tiqe

Béčková černá komedie s nápadem, který by vystačil na slušný kraťas, ale ne na hodinu a půl děje. Pozitiva: myšlenka, závěrečná čtvrthodina. ()

dopitak

Nejhorší slabinou je laciné telenovelácké zpracování, špatné svícení, děsná kamera a odfláklý střih. V záplavě dnešních rádoby vtipných komedií je tohle ovšem ucházející kousek. ()