Agent Jim Rhodes strávil väčšinu svojej kariéry na nebezpečných hraniciach medzi Mexikom a Texasom. Aby mohol so svojou dcérou, ktorá je v pubertálnom veku, pokojne žiť, presťahuje sa do hôr v Montane, ktoré hraničia s Kanadou. Jeho skúsenosti mu pomáhajú viesť dobrý život a vychovávať svoju dcéru. Horská idylka, ktorú si Jim prial, sa však rýchlo mení na živú nočnú moru a on musí opäť siahnuť po starých zbraniach... (Slunkoo)

AdamesWWE

[6/10] Austin je vynikajúci wrestler a tvrdý chlap, ktorý sa hodí presne do takého typu akčného filmu. Svalnatý chlap, ktorý musí pomôcť skupinke ľudí nájsť svojho kamaráta a to kvôli tomu, aby ochránil svoju dcéru. A následne putujú po lese a opakuje sa tu príbeh, ktorý bol veľa krát použitý, ale mne osobne to neprekáža ak v tom danom filme vidím niekoho z mojich oblúbencov, takže s príbehom nemám problém. Prvá pol hodina je veľmi dobrá, ukážu sa tu všetky, či už kladné alebo záporné postavy a potom sa dej presunie do lesa, myslím si že prostredie bolo dobre zvolené, s tým problém nemám. Len škoda že počas tohto putovania sa ukáže pár nudných momentov, niektoré dialógy medzi skupinkou, ale inak nemám problém, film je primerane dlhý a nijak veľmi nenudí. V celom filme Austin dominuje, aj v akcií, je tu toho pomerne dosť a mnoho druhov. Na začiatku je celkom slušná prestrelka v garzonkách, potom aj dobrý výbuch, sem tam ručná akcia, najmä súboj Danielsa a Austina bol fakt slušný, aj obsahovo dobrý a dobre natočený. Jedna menšia naháňačka, z každého je tu niečo. Film má vážnu atmosféru, ale akonáhle sa dostane k slovu hlavný záporák Gil Bellows tak je po dobrej atmosféru, on ako hlavná záporná postava vôbec nepôsobí, nemá žiadnu charizmu, nepôsobí vôbec drsne a pobavila ma jeho otázka na Austina " Koľko ľudí mám zabiť aby si pochopil, že si nerobím srandu ? " Kamarát, ty by si musel vyvraždiť minimálne polku filmové štábu, aby sme si mysleli že to myslíš vážne. A ten koniec, WTF?! Akčné zakončenie bolo kvalitné, Austin a Bellows sa tu slušne pomlátili a Austin tu ukázal dva slušné wrestling moves, clothesline pri čom bola kamera skvelo postavená a bol to skvelý moment, potom tkzv. Spear, ktorý bol takisto výborný. Ale to že sa Bellows dva krát postavil proti Austinovi ked´ inkosoval toľko rán, zrazí ho štvorkolka, letí na neho svetlica a ešte sa smeje? Vrchol trápnosti, ale čo už. Okrem neho nemám vo filme so žiadnym hercom problém, záporné vedľajšie postavy sú slušné a dcéra Austina je takisto dobrá. V menšej úlohe sa objaví aj Roberts, osobne by uvítal keby bol Roberts hlavný záporák a Bellows by zomrel na začiatku filmu, ale už to tak je a nič s tým neurobíme. Až na hlavného záporáka, som s filmom spokojný, dostal som dosť dobrý akčný béčkový film, ktorý má všetko čo má mať, skvelý dej, dobré postavy, dobré prostredie a dosť akcie, slušné tempo, len škoda že Bellows je hlavný problém celého filmu a kazí dojem, ale inak som maximálne spokojný s filmom, slušne som sa bavil a nieje tu žiadna nudnejšia pasáž. ()

Lefty86

Průměrný akční film a rozhodně z těch lepších kde se objevil Steve Austin nebo i Gary Daniels. Příběhy kde se honěj a hledaj peníze většinou nemám rád a i tady je příběh naivní a příprava na trest jako vystřižená z Predátora. Jako celek to vcelku funguje a je to pohodový béčko, co víc od toho čekat? 60% ()

Wacoslav1

No nemuzu si pomoct ale na to jaky je Stone cold zvire mi porad ve vetsine svych solovych filmu prijde dost nevyuzitej navic tohle je dost nudnej podprumernej a ohranej spis nez akcnak thriller jakych jsou tucty nicmene dve hvezdice mu udelim z toho jednu za tu prdackou bitku Austin vs Daniels skoda ze takhle nevypadal celej film ()

Andersis

Gary Daniels a Austin si ve filmu střihly pěkné bojové číslo, jenom škoda rychlích střihů a občat špatné kamery. Austin během filmu dostane do těla pěkné kapky. Roberts ve filmu stráví cca 5 min. A nesmrtelnej záporák Bellows nepůsobil moc výrazně. Celkově to působilo jako dobře odvedený čistokrevný akční film. Jenom ty souboje sou někdy nevhodně sestřihlé. ()

Ellmariachi

Já vám nevím. Tenhle místy Rambo pro chudé mě nějak nesedl. Mimochodem všimněte si hudby u titulků. I tam vidím podobnost s Rambem, ale pryč od toho. Austin je fajnovej béčko/céčkovitej herec a já tyhle filmy v pohodě pokoukám. Dlouho jsem přemýšlel co mě vlastně na tomhle vadí. Souboje jsou fajn, napětí to i má, herci taky ok a na otravný ratolesti si tak nějak pomalu zvykám. Tak proč? No mám to. Film je totiž jako noc a den. Černé a bílá. Prostě dobrý okamžiky střídají totálně pitomý. Nebudu uvádět příklady, ale jen finální souboj jich nabídne několik. Nemůžu jinak. 49 procent a 2 hvězdy. ()

• Eric Roberts, Steve Austin a Gary Daniels si společně zahráli již ve filmu Expendables: Postradatelní (2010), kde se sešli v rolích „záporáků“. (SeBig)