Devatenáctiletá studentka překladatelství a tlumočnictví Laura chce být úspěšná za každou cenu. Ačkoliv se s přítelem dělí o nájem a přivydělává si brigádami, její finanční situace začne být neúnosná. Jednoho večera v zoufalství odpoví na inzerát staršího muže, jenž hledá něhu za sto eur na hodinu. Laura se zapřísahá, že se k tomuto nouzovému řešení uchýlí pouze jednou, aby pokryla nezbytné náklady. Lze však z bludného kruhu prostituce a rychle vydělaných peněz jen tak lehce vystoupit? (claudel)

Flipnic-RE

Mazec!! Silně erotický drama o mladý studentce 19 let, co se vydá na dráhu "prostitutky při škole", aby školu dodělala. Extrémně cílevědomá mladá dívka jde prostě za svým cílem doslova do roztrhání těla. Silně explicitní, hodně k zamyšlení. Na TV film až šokující. Někdy až hraničící se "sexplotationem" ... Každopádně Deborah Francois to hraje fakt geniálně a všechno jsem ji maximálně věřil. No a taky je to neskutečná "fresh kost", která je v tom filmu víc nahá než oblečená, což bylo pro mne hlavním lákadlem, nepopírám ... (ten den jsem ji viděl ještě ve Španělské hrůze Pečovatel)... :-PNemohu nevzpomenout na velice tématicky podobný snímek LILJA, tento je však ve všech ohledech mnohem kvalitnější!! ... Doporučuju !! 4,5* ()

claudel

Velmi syrový snímek, přesto však natočený do jisté míry decentně, což nijak nesnižuje výpovědní hodnotu. Dle mých předpokladů se jedná o silně sociologický film, který nabádá a varuje před dnešní krutou realitou, jež se netýká pouze Francie, nýbrž i ostatních evropských zemí, Českou republiku nevyjímaje. Déborah Francois předvádí doslova heroický výkon, již ve Femmes de l´ombre zaujala svojí křehkostí a citlivostí, které musí vzdorovat zlu, zde posouvá svůj projev ještě o třídu výše. Do budoucna se můžeme určitě těšit na její další filmy. ()

EvilPhoEniX

Silné erotické drama na hraně sexploitationu, místy nepříjemné, autentické, bezvýchodní a velmi realisticky podaný náhled do dnešní prostituce. Příběh se zaměřuje na krásnou 19 letou Lauru, která je na škole, ale chybí ji peníze vše splácet a tak zkusí tu "poslední" možnost sex za peníze. Vzniká zde nekontrolovatelná a osudná spirála, kde sledujeme hlavní hrdinku chodit z jednoho bytu do druhého a provádět celkem dost chlípné věci. Nahota je zde zobrazená v plné kráse a z některých pánských uchylů může být slečnám nepříjemně. Francie opět ve formě. Příběh****, Akce>Ne, Humor>Ne, Násilí*, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra****, Napětí***. 7.5/10. ()

hellstruck

Sleeping beauty po francouzsku. At už je to francouzská romantika nebo drama, nikdy se nejedná o vyloženě otřepaný film, na to se u Francouzů můžeme spolehnout. Bohužel, jak už to u takových dramat bývá, je to neskutečně natahované a od půlky už se modlíte za konec. Téma je závažné a alarmující, příběh odporný a těžko stravitelný. Deborah Francois v hlavní roli výborná. Jen škoda, že to trochu neodsýpalo. ()

kaylin

Ten snímek má výborný nápad. Je o dívce, která se na vysoké škole rozhodne, že je vlastně docela fajn vydělávat si peníze tím, že jí za to starší páni platí. Sice nevím proč, vzhledem k tomu, jak se při tom tváří, ale někomu stačí málo očividně. Bohužel ale snímek v tomhle tématu nepřinese nic skutečně zajímavého, nečekaného. ()