Benefiční koncert, na kterém vystupují celosvětově známí herci, sportovci, zpěváci a další lidé za účelem finanční sbírky pro Haiti. Pořadem provází George Clooney. Na pomoc zpustošené zemi Haiti se vybraly desítky milionů dolarů. (Ferry)

Ernia

Obdivuhodný počin, ale někdy je toho sentimentu fakt moc. Třeba jsem čekala kdy Justin Timberlake u svého zpívání usne. ()

Ded@M@tes

Koncert pořádaný v New Yorku, na kterém vystupují nejrůznější významné osobnosti, za účelem získání peněz a podpoření záchrany lidí po ničivém zemětřesení v Haity. ( Hodnocení: 9/10 ) ()

sskrblik

Jakákoliv prospěšná činnost, a to nejenom v podobě benefičního koncertu, pro pomoc při zemětřesení na Haiti byla a je záslužná. Pro běžného českého diváka to byla sice událost tisíce kilometrů vzdálená. Nicméně je třeba si uvědomit, že do dneška mají Haiťané pořád co dělat s následky této katastrofy. Minimálně se to odráží v jejich životech. Samotný koncert je spojením vlivných celebrit a jejich pomoci, ať už je to jenom zvedání telefonního sluchátka, moderování nebo zpěv. Pokud bych se měl oprostit od hodnocení zaměření Hope for Hait Now, pak v tomto dokumentu nacházím skvělý koncert. Písničky jsou překrásně zazpívány a procítěné (Beyonce - Halo). Hudebně * * * * a posláním o * víc... ()

spaceboyCZ

Bezne me podobne akce nechavaji takrka netknutym, ale tady jsem byl tak plny emoci, az jsem byl sam zaskocen...snad za to mohou velmi procitene zaspivane pisnicky, snad za to mohou proslovy...nebo telefonaty...nicmene, zanechalo to ve mne velmi spoustu emoci... ()

Fabrinka

Okrem Madonny ma všetko dojímalo... Vyzbierala sa úžasná cifra, to bol cieľ, vie o tom celý svet aj vďaka všetkých hviezdam ktoré sa zúčastnili. ()

• Ničivé zemětřesení zasáhlo chudé Haiti 12. ledna 2010. Zahynulo při něm více než 110 tisíc lidí, nejvíce přímo v hlavním městě Port-au-Prince. (Ded@M@tes)
  • Koncert se zúčastnilo více než 100 světových superstar. (Ded@M@tes)
  • Koncert, jenž pouze ve Spojených státech vysílalo 20 televizních stanic, přenášela řada zemí v živém vysílání, další včetně českého veřejnoprávního programu ČT24 jej pak zprostředkovaly prostřednictvím záznamu. (Ded@M@tes)