Cyrus

John C. Reilly, Jonah Hill a držitelka Oscara Marisa Tomei (1992, Herečka ve vedlejší roli, Můj bratranec Vinny) se představují ve svérázném a legračním filmu o lásce, rodině a jednom souboji na ostří nože. Už dlouho rozvedený John (Reilly) má pocit, že konečně našel tu pravou, když se seznamuje s milou a přitažlivou Molly (Tomei). Vše má jeden háček. Mollyin syn Cyrus (Hill) matku jen tak nespustí z očí a rozhodně nemá v úmyslu snášet v její blízkosti jiného muže. Začíná urputný souboj o výsadní post Muže č. 1, ve kterém si ani John ani Cyrus neberou žádné servítky. (oficiálny text distribútora)

Icefist

Pozitivně mě překvapila Marisa Tomei, která měla šmrnc a působila po celou dobu velice příjemně. Naopak z Jonaha Hilla se mi tady zvedal kufr a na Reillyho jsem v duchu křičel, aby ho už nějak uzemnil, protože byl vyloženě na pěst. Pár humorných záblesků se tu sice objevilo, ale jako komedii bych to snad ani neoznačoval. Navíc hudební i vizuální stránka stály dost za prd. U mě se to v žádném případě nemohlo dostat na víc než 60 %. Oblíbená část- Johnovo rozesmání Molly v posteli v noci po odchodu syna ()

StanislachKo

Reilly chudák na to ako vyzerá som si uvedomil, že vie vzbudiť sympatie. Jeho postava bola tak loosersky nepríjemne príjemná. Fandil som mu celý čas. Hillovi naopak vôbec, takže herecký zámer aj na tomto fronte ku cti zvladnutý. Tomei považujem za jednu z najkrajších herečiek súčasnosti a tu o moc viac robiť nemusela. Bol to podstatne iný typ filmu, na aký som bol pripravený. Bolo tam celkom serióznosti a snaha o hlbšiu psychológiu postáv, ale keď aj z traileru sa to tvárilo ako crazy brainwashová haluz! ()

dr.fish

Zdejší hodnocení naznačuje, že na tenhle film se nedá koukat. To ale není pravda. Má všechny atributy dobrého filmu. Herce, příběh i zpracování. Jediné, co mu lze vyčíst, je to, že mne až tak nevzal za srdce, že není nijak novátorský. Ale co chcete v oblasti mezilidských vztahů nového vymyslet. Když si vezmu, že stupidní americké komedie tu na databázi sklízejí o 20% víc, je tenhle film úplně v pohodě. A on taky v pohodě je. Vcelku milý příběh o hledání životního prostoru dvou lidí, kterým se předchozí vztahy moc nevyvedly. A když se do toho přimotá ještě vypečený synátor, je problém nasnadě. Chvílemi vtipné, chvílemi vážné, rozhodně ne blbé. Příjemný film za 70% ()

PauloZ

Cyrus je typický film na jedno shlédnutí. V podstatě to neni nic nového. Matka žije pokojný život se svým synem, jednoho dne potká sympaťáka v podání Reillyho, zamiluje se a už to jede. Jenomže synáček to nehodlá tolerovat a dělá všechno proto, aby jejich vztah ukončil. Taková jednohubka na dopoledne, nenudil jsem se a rychle to uteklo. Marise to sluší, Reilly je v pohodě a Hill je tlustý až běda. ()

Fiftis

Je to zaujímavý film, ktorý zachraňujú mnohé aspekty. Hodnotil by som asi nižšie, ale príbeh je zaujímavý, niekedy som si až myslel že syn je do matky zamilovaný a uvidíme aj nejaký ten bozk, Sú tam nudné pasáže, ale zase to všetko zachraňuje skvelý komik Jonah Hill, ktorý je tu ešte ako obézny mladík, čo mu na vtipnosti dosť podstatne pridáva. Keď sa zase na povrch dostanú nejaké tie chybičky, všetko to zachráni krásna a charizmatická Marisa Tomei. Proste toto je dobre vyšperkovaný film, ktorý na svoje nedostatky vyťahuje svoje esá. ()