Nerozluční

• Čína Inseparable (viac)

Po sérii tragických životních událostí je Li (Daniel Wu) zcela zdeptán. Jeho krásná, ale příšerně náladová žena není věčně doma, nezaplacené účty se kupí a v práci ho nutí veřejně lhát. Vše se zdá marné a on se rozhodne, že to skoncuje. Ale ani to se mu nepodaří. Na scénu vstupuje Chuck (Kevin Spacey), Liův rozumně hovořící soused, který si vezme Lia pod ochranná křídla a povzbudí ho, aby si stál za svým a využil lidí kolem sebe. Společně udeří coby superhrdinové k úžasu všech kolem. Po počátečním úspěchu začíná být jasné, že Chuck není tím, kým se zdál být a Li je tudíž možná ve vážných potížích. (oficiálny text distribútora)

Enšpígl

Koukám, že Kevin Spacey si odskočil na hostovačku do Činy, určitě ne kvůli pěnezům, ale kvůli umění, který tenhle film sice nenabízí, protože vlastně nenabízí nic, ale i nenabízet nic je umění. Je to zvláštní film není v ničem zajímavej, zápletka je už volízaná jak zmrzlina, dramatický momenty maj na tachometru nula, stejný číslo mají i zábavnoměřiče a emočně je to hotová prázdná nádoba. ()

agassi68

No mám dosť! Spacey sa zrejme zadĺžil u mäsiara a dostal ponuku ako Samuel Eto'o z Machačkaly. Inak si jeho účasť v tejto čínskej sračke neviem vysvetliť. Nič vtipné ani dramatické, tobôž thrillerom zaváňajúce tu nenájdete. Už keď som si začínal myslieť, že je to nejaká ázijská paródia na Kick Ass, dej sa zvrtol a potom som už len nechápavo dopozeral kvôli Spaceymu, či naozaj dohrá až do konca. Bohužiaľ dohral.. ()

Fr

,,JAK SE DNES CÍTÍTE? STALO SE VÁM V POSLEDNÍ DOBĚ NĚCO TRAGICKÉHO NEBO STRESUJÍCÍHO?....“ /// ,,Jste OK? (asi nic moc, když mě ze stropu visí lano…). Nechceš si promluvit? Mám totiž plán, jak ti osvobodit duši, abys zjistil, co opravdu chceš…“. MÁM SPOILEROVAT? Né? Kurva tak to mě nebaví… stejně jako tenhle film, kterej si na rozdíl vode mě Kevin užívá (aspoň se tak tváří… nebo je totálně zhulenej…fakt nevím…). Možná to není taková kravina, jen mi tenhle ,,magorskej“ příběh moc nesedl. Furt se to motá kolem toho samýho a nejsou tady žádný emoce. Jen neustále řvou: PŘEKVAPENÍ! PŘEKVAPENÍ! (to čumíš…že?) BACHA PŘEKVAPENÍ! – a já…nic! Možná je to trochu smutný…, ale – PROČ SE S VÁMA VŮBEC BAVÍM?! Zmizte mi z hlavy! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Rozhodl jsem se vynechat ….(spoiler). 2.) Miluju filosofující ryby. 3.) Nevím, jak vyřešit ten případ s kyselinou listovou. 4.) Thx za titule ,,Akallabeth_“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

verbal

Ti Tíňani jsou čím dál tím lepší! Tu levnou napodobeninu Kevči Spejsyho, co jim v tom hrála, byste rozhodně nerozeznali od originálu! Málem jsem i já zapochyboval, ale velký Kevča by tutově nehrál v takové patetické, nudné sračce, bez skrupulí vykopírované z všelikých hollywoodských psychokokotin a homixů. Nene! To bych spíš uvěřil tomu, že moje fungl nové, frajerské boty PLIMA jsou vyrobené v Německu a ta skákající šelma na nich nemá ocas jenom proto, že byli došity v pátek odpoledne, těsně před koncem směny. Doufám, že i fenolové figurky Petera Storméra budou brzy k dostání ve všech tržnicích. ()

korbitch22

Upřímná a zábavná čínská pitomina, která si hraje s žánry i divákem a vše pojí do dokonáleho mixu emocí a skvělého herectví. Po General Motors koupili ťongové i generála Kevina Spaceyho, který ve své vykutálené a záhadné roli opět exceluje a skvěle mu sekunduje Daniel Wu. Každý se s osobní tragédií a životní krizí vypořádává nějak jinak a já obdivuju režiséra Enga za tenhle šílený psychologický mix, který sice trochu brzy prozradí pointu, ale překvapivě pořád má příběh co nabídnout a vlastně servíruje jedno wtf za druhym, aby vás ve finále hlavní pointa příjemně posadila na prdel. Je to jak romantická komedie, psychologické drama, Defendor a ......... ještě mnohem víc :) A díky skvělým hereckým výkonům, svižné režii, příjemné stopáži a dokonalému soundtracku to všechno skvěle funguje a díky triumfálnímu konci tomu přihodím i pátou * . Po dlouhé době zase opravdu hodně povedený film, který ocení každý upřímný člověk, který má něco v palici, takže bohužel ten dement Verbal se opět nechytá, normálka....utíkej na Černou Hodinku prasátko naše vobodovaný ;) 90%. ()

• Jedná se o první kompletně Čínou financovaný film, který má v hlavní roli hollywoodskou hvězdu. (DailyDreamer)