V dokumentu, který byl natočen k dvacátému výročí uvedení seriálu Simpsonovi se dozvíte mnoho zajímavých informací od samotných tvůrců seriálu, dabérů a také fanoušků. (ČSFD)

Martin_W

Dopadlo to přesně podle mého očekávání.. Výborně! Dokumentu nechybělo skoro nic, pouze mě zarazilo že to má jenom kolem 45 minut a trochu zklamalo, že tam nebylo moc ukázek ze seriálu + mohli přidat nějaké ty vystřižené scény, jak se dělá jedna epizoda a různé bonusové materiály. Sečteno podtrženo.. Líbilo se mi to. 95% ()

Ichabod

Nutnost pro fandy! Spurlock nás překvapivě příjemně provází rozhovory s tvůrci, fandy ve kterých se dozvíme něco (pro mne hodně) ze zákulisí tvorby téhle ikony televizní tvorby, kterou The Simpsons jsou. Nejsem zdaleka velkým fandou, ale nikdy mne Simpsni neurazili a vidět herce jak přechází před kamerou do rolí, nebo z čeho tvůrci čerpali inspiraci je pro mne hodně zajímavá a zábavná podívaná. Výborná hláška výkoného producenta seriálu : "Why everybody loves the Simpsons? Because their eyes looks like a boobs" :-) ()

Colonist

20 let. 21 sérií. Jeden film. Simpsonovi jsou kult, to je nepopiratelný fakt. I když se posledních několik sezón nemůže ani náhodou rovnat s těmi klasickými, stále jsem žluté rodince věrný. Ačkoliv si to možná už dávno nezaslouží... Na tento speciál jsem byl dlouho zvědavý. A jak to dopadlo? Speciál je to zajímavý, zabývá se seriálem jako kulturním fenoménem a jeho dopadem na společnost a fanoušky, avšak k 20. výročí bych já osobně přeci jen čekal něco víc. Nic jsem si z tohoto dokumentu neodnesl. Celkový koncept mohl být povedenější. Třeba bude The Simpsons 30th Anniversary Special lepší :) ()

Hellboy

Nic moc nového se tu člověk nedozví. Morgan Spurlock měl zřejmě divákům představit 20 letou historii Simpsonů, ale dopadlo to spíš tak, že se ptá zaměstnanců jaderné elektrárny, jestli v okolí viděli trojoké ryby, fanoušků s tetováním Simpsonů, proč mají seriál tak rádi, potom ukáže sbírky nadšenců, kteří sbírají vše, co má na sobě nápis Simpsons atd. Je to poměrně zajímavé, ale o samotných Simpsonech se toho člověk moc nedozví. ()

JM87

Jsem zastáncem kvality nad kvantitou, ale v tomhle případě mě vážně mrzí, proč dokument neměl minimalně o 20 minut dýl. Svět Simpsonů je tak velkej a ve všech směrech rozmanitej, že by to vydalo rozhodně na víc dokumentů. Jinak Spurlock už mě dostal v Super Size me, takže bylo vážně potěšení vidět, že má co dočinění i s tímhle dílkem. Jen jak říkám... proč to sakra není delší? ()