Režisér Zdeněk Troška využil obou svých pohádek na pokračování - Princezny ze mlejna i Zpekla štěstí a zpracoval je také do seriálů. Princeznu ze mlejna jako šestidílný a Z pekla štěstí jako desetídílný. (oficiálny text distribútora)

hippyman

...a stejně jako u Z pekla štěstí naprosto zbytečné kouskování... co takhle dát si příště třeba režisérova oblíbeného Pána prstenů coby třicetidílný seriál...? 40% ()

WANDRWALL

Seriál byl jen roztahovanou, kterou jsem vnímal na 30%. Víc nebylo potřeba. Nic co by posunulo moji potřebu na víc procent vnímání v tom nebylo. Ale čestně přiznávám, že dva díly jsem neviděl. ()

WolfR

Prostě prostříhaný film, aby ho mohly televize dávat po kouskách, jakž takž to šlo, nevtíravá pohádka, 3 hvězdy. ()

LiborGondek

Stejný případ jako u pohádky Z pekla štěstí, tím pádem i stejný komentář. Tak, že rozporcuju hotový film na části se podle mě seriál nedělá. Nebo by alespoň neměl, nicméně touha po výdělku asi vždycky zvítězí. Hodnocení jedné hvězdy je pouze z úcty k původní pohádce, která byla dle mého názoru opravdu podařená a mezi českými pohádkami v podstatě legendární. ()

spikey1

Troška je filuta, natočí film v koprodukci s televizní společností a ti si ho pak mohou nastříhat po dvaceti minutách jako seriál, je to opravdu moneymaker tah číslo jedna. film je obstojný a jako pohádka dětem? proč ne. ()

wosho

Rostříhaný film na cca 20ti minutové příděly infalitivního humoru, přehrávání a pohádkového kýče. Jediném opodstatnění takto zmršeného filmu, je finanční přínos. Jinak kvalita je totožná, co filmová podoba. ()