V tomto dílu bude mít Petr Hanika (V. Dlouhý) hodně zamotanou hlavu. Dvě ženy soupeřící o jednoho muže. Svatba znamená, že pouze jedna zvítězí. Logicky se dá předpokládat, že právě ta druhá, kterou si ženich nevybral, je ta, která se mstí. Vyšetřovat se bude nejen ztráta svatebního daru – barevného televizoru. Před řešení tohoto spletitého úkolu je postaven náš benjamínek kriminalistického řemesla. (Česká televize)

sator

Langmajer ..🙃 Uhlíř Kolařík (Jan Schánilec) říká při domovní prohlídce " a za to že poslouchám Prahu 3, mě nechcete zavřít?! "Označení Praha 3 se používalo pro zakázané a později už jen rušené rozhlasové stanice jako Svobodná Evropa, Hlas Ameriky a další, které lidem v totalitních státech přinášeli necenzurované zprávy. Rušičky na našem území utichly po 36 letech, 16. prosince 1988 po uvolnění které přišlo z tehdejšího Sovětského svazu. ()

• Uhlíř Kolařík (Jan Schánilec) říká při domovní prohlídce: „A za to, že poslouchám Prahu 3, mě nechcete zavřít?!“ Označení Praha 3 se používalo pro zakázané a později už jen rušené rozhlasové stanice jako Svobodná Evropa, Hlas Ameriky a další, které lidem v totalitních státech přinášely necenzurované zprávy. Rušičky na našem území utichly po 36 letech, 16. prosince 1988 po uvolnění, které přišlo z tehdejšího Sovětského svazu. (sator)