Konspirační teorie s Jesse Venturou

• Česko Konspirační teorie (viac)

Bývalý americký guvernér Jesse Ventura a jeho tým vyšetřují a prověřují nejděsivější a nejtajemnější konspirační teorie, které se kdy rozšířily. Studují důkazy, konzultují s experty a vyslýchají svědky, aby se dozvěděli co nejvíce o fenoménech, jako je zavraždění J. F. Kennedyho, Oblast 51, globální oteplování a možný komplot, jak se zmocnit veškeré pitné vody v USA. Jesse Ventura tvrdí, že je jeho životním cílem dokázat, že je v těchto teoriích mnohem více pravdy, než si myslíme. (TV Prima)

Falconica

Nepochybuju, že američani dělaj potají spoustu svinstev a že leccos z toho může bejt pravda, nepochybuju, že 11.září bylo dílo americký vlády a budova č.7 řízená demolice(na to nepotřebuju bejt ani bakalář architektury, abych to z toho videa poznala), nepochybuju o spoustě věcí...ale forma tohoto seriálu smrdí. Proč mám pocit, že z nás Jesse Ventura dělá kvůli popularizaci své osoby ještě větší kretény než americká vláda?:-D ()

ivishka

V podstatě jsme jen "ovce v davu" a některým lidem se absolutně nehodí aby kdokoliv jiný než lidé na vyšších postech věděli něco víc než jen oficiální verzi vyřčenou státem prostřednictvím médií. Nedá se věřit NIČEMU ani nově ani primě ani české televizi. Žijeme v době kdy hlavní roli v životě lidí zastoupila komerce a občas i nějaká ta konspirace. Konspirační teorie jako takové je třeba brát s velkou rezervou, ale zase zastávám názor, že čím větší máte spektrum znalostí i o těch "pravděpodobných" scénářích tzv. konspiracích, tak tím konkrétnější si můžete udělat vlastní obrázek. Na některých konspiracích skutečně bude zrnko nějaké pravdy, ale není špatné dát občas šanci i dohadům. Kdyby lidé nemysleli nad tím co se asi stalo nebo stane pak by nemuseli ani studovat a ani mluvit a mohli bychom se vrátit mezi opice. ()

kinghome

Nejdřív jsem tomu nedával moc šancí ale některé konspirační teorie jsou vážně zajímavé a k zamyšlení. On ten magor něco ví. Možná je ve většině teorií totálně mimo a jenom je to blázen, ale když předkládá všechny ty důkazy, tak mi prostě přijde, že má pravdu. Tenhle seriál mě zaujal a jsem rád, že ho cool začala vysílat. ()

Segrestor

Jesse Ventura, ten borec s roťákem v Predatorovi, zde rozjíždí poměrně zajímavou a napínavou reality show, kde rozplétá různé konspirační teorie. Dělá to takovým způsobem, že si jeden hned doma u televize trochu zapochybuje. Osobně tyhle všechny teorie hrdě odmítám, ale ve skrytu duše jim tak nějak žďabínek podléhám. Možná proto považuji tenhle projekt za skvělej. ()

LiborGondek

Povídání je to zajímavé a říká se, na každém šprochu, pravdy trochu... Ale zpracování dokumentu vypadá spíš jako vedlejší koníček party fanatických konspirátorů. A problém takovýchle lidí je jejich nízká důvěryhodnost. Vidí prostě jen to, co chtějí. Zajímalo by mě, zdali by se dalo něco z jejich teorií dokázat, pokud ano, pak by to byl trhák. Ale bohužel bez důkazů není moc co řešit a každý se může domnívat, že jeho alternativní teorie je ta správná. ()