Bozk čiernej vdovy

(TV film)
  • Česko Milující manželka (viac)

Frances Sweete je atraktívna mladá žena, avšak pod maskou neviniatka sa skrýva brutálna vrahyňa, ktorá vraždí svojich manželov. Všetky jej obete sú osamotení milionári. Raz ako intelektuálna obchodníčka s umením, inokedy ako country diva. Frances mení svoju podobu a osobnosť ako chameleón. Tentoraz sa chystá na svoju ďalšiu obeť - Nicholas Landon, vdovec a právnik, cestujúci na kongres. Jediná, kto má podozrenie, že niečo nie je v poriadku je Teresa, Nicholasova manažérka kampane. Pomaly, ale iste aj Nicholas prichádza na to, že mu ide o krk a pochopí, že ak chce prežiť, musí chladnokrvnú zabíjačku prelstiť ... (oficiálny text distribútora)

FireTight

Průměrný thriller, který ničím zvláštním nevybočuje, ale přesto dokáže zaujmout. Zobrazuje sice často zpracovávané téma, i tak se však tu hodinku a půl před televizí nudit nebudete. Solidní herecké výkony, uhrančivá Blanchard Ryan, pár mrtvol, tupí detektivové (jedna scéna mi připomněla vlastní zkušenost s policií) a taky jeden manžel, kterému to všechno nakonec docvaklo, i když mu to sakra trvalo. Vlastně mi vadil pouze ten závěr, smrt (nesmrt, soudě podle úplného konce) černé vdovy mohla být udělána lépe. ()

Muso

Oficiálny text distribútora Vám prezradí, čo sa bude diať prvú hodinu filmu, takže odporúčam čítať maximálne tak do polky:). Ináč som to tú prvú hodinku filmu nevidel naozaj až tak zle; na TV film. Potom nasleduje ešte viacej nelogičnosti ako dovtedy, klasické klišé tupých a neschopných policajtov a na samozrejme nereálny záver príde jeden lacný trik, ktorý posiela tento film tam kam patrí. Na Markízu:) 30% ()

arcticsky

Velmi provařený příběh - tu vraždu by odhalil i místní pochůzkář a poškozené brzdy by při smrtelné nehodě viděl i opravář zemědělských strojů z STS Chvojkovice - Brod, natož policie....hloupé hloupé hloupé. Odpad to ale není - už kvůli hlavní představitelce... ()

zsn

Nepropracovaný film, tvořen "na koleně". Naprosto nevhodný hudební doprovod, po sériích vražd - rychlý spád odhalení vražedkyně. Nízkorozpočtový, zbytečný film. ()

st.verka

I když toto téma je celkem frekventované, já jsem se docela bavila. Nebylo to přehnané, film je kvalitně natočený, herci byli příjemní, takový solidní průměr. ()