Alex Zane provádí krátkým promo dokumentem přibližujícím pozadí a tvůrce velkofilmu Avatar. Setká se se Samem Worthingtonem, promluví o ženských postavách se Sigourney Weaver, navštíví s producentem Johnem Landauem brainstormingovou pracovnu, vyzpovídá Jamese Camerona ohledně filmového rozpočtu... Svou cestu zakončí na londýnské premiéře. (Weissik)

Djkoma

Dokument s velkou hromadou respektu moderátora o filmové události roku, který nepřináší v podstatě nic extra nového ani objevného. ()

3DD!3

No jestli jsem tomu moderátorovi záviděl? Jasně, že jo. Pokecat si s Jimem, Samem, Sigourney a ještě si podržet flintu z filmu... to je splněný sen. Informací je tady prezentováno na tak malém prostoru opravdu hodně a nejen o Avataru. Moc pěkný speciál. ()

Yardak

Mini-dokument k Avataru, kde si moderátor se všemi pěkně pokecá :-). Nenudí to, pěkné záběry z filmu a konečně už vím, kde toho Sama Worthingtona vyhrabali:o)). ()

Lum3n

Hodně záběrů z filmu. To je asi jedinné pozitivum tohohle dokumentu. Moc zajímavostí se totiž nedozvíme, záběry z natáčení téměř žádný, pár rozhovorů možná, ale to je všechno. V podstatě všechny featuretty a making of jsou lepší a co se týče informací nadupanější než tohle. Navíc ten Alex Zane mi přišel dost nepříjemě vlezlej. ()

L3G1ON4R

Taky tam mohlo být více záběrů ze zákulisí, jinak pěkný průvodce před světovou premiérou. Nejlepší odpověď Camerona na otázku kolik stál Avatar, odpověď 15 dolarů ve 3D to mě dostalo =o) ()

Kyblik78

Čakal som viac záberov o tvorbe filmu. V podstate prešli myšlienkovo čo prečo ako bolo vo filme. Vyjadrili sa najpodstatnejší herčí. A nejaký ten pokec pred premiérov. ()