Garfield 3D

• Slovensko Garfield 3 (viac)

V novém dobrodružství všemi oblíbeného líného kocoura Garfielda se potkává svět kreslených postaviček se světem komiksů. Garfield se nehodlá za žádných okolností nechat vyrušit čímkoliv kromě jídla. Pak se ale ve světě kreslených postaviček objeví svalnatý superkocour Garzooka s hrůzostrašnou zprávou o tom, že ve světě komiksů napadla zákeřná superpadouška Vetvix mírumilovnou planetu Dorkon a ukradla vynález, který jí pomůže oba světy dobýt. O jaký vynález jde? O molekulární směšovač, který dokáže spojit do jedné dva libovolné předměty nebo i lidi! A ti, kteří jsou takto spojeni, jsou zcela pod kontrolou toho, kdo směšovač ovládá. Zbraň ale potřebuje k provozu krystal, který Garzooka mazaně sebral. Všichni obyvatelé světa kreslených postaviček jsou v nebezpečí smíchání, leda by v sobě Garfield dokázal najít vůli připojit se ke svému superhrdinskému dvojníkovi Garzookovi a společně zachránit oba světy. (oficiálny text distribútora)

NinadeL

(3x) A to kotě za mnou povídalo: "To je nejlepší film mýho života!" Mýho, pravda, sice ne, ale je fakt, že 3D bylo vyvedené a vzhledem k tomu, že hrané nebo 2D verze Garfieldových seriálů / filmů příliš nežnu, toto bylo fajn. Takže blaženě akceptuju celý kompaktní celek těchto nejnovějších příběhů, počínaje filmem Garfield šokuje a pokračujíc Garfieldovým festivalem humoru. Škoda, že k tomu měl merchandising jen kolonel z Kentucky. ()

AGAMENON

Musím uznat, že předchozí dva díly, na které tento bezprostředně navazuje se mi vůbec nelíbily. Takže moje očekávání byla nulová, ale když ten tlouštík je všude vylepenej a je to takovej fešák, kdo by mu mohl odolat. Jin Davis napsal asi nejlepší scénář, což zní sice pěkně, přesto je to pořád minimálně sto kiláků pod úrovní zábavnosti novinových stripů. Animace pořád stejná jako v předchozích dílech, jen přibyla 3D animace a musím říct, zatím snad nejlepší co jsem viděl, navíc pokud si vezmem, že jde pouze o video film, je to trochu smutné. Ale největší kvalitou zůstává líný, tlustý, žravý kocour jehož potkání se svým bratrem superhrdinou je vtipné. Ostatní postavy jsou spíše stafáž, hlavní záporačka je na odstřel a její výbuchy smíchu mi lezly na nervy. Dabing pouze průměrný, málo lidí a Bohdan příšerný, ale Čech byl dokonalý. ()

BEZHLAVY odpad!

omfg!!! Jak jste to mohli mému milovanému Garfieldovi udělat, tak lacině jej zaprodat úplně břečkoidnímu námětu, vážně jste si mysleli, že ve 3D formátu je děj nepodstatný?? Fajn, když mi ale děti už před polovinou řekly že jdeme pryč z kina, pochopil jsem, že tady je vše úplně špatně, oproti G1 a G2... Tvůrci tohohle stupidního braku--polibte mi--však vy víte co!!! ()

VasaX odpad!

Odpad. Naprostý a úplný. Tak hrozný, že pro mé vlastní dobro si můj mozek nedokáže připustit asociaci s "Tím Garfieldem". Debilní "příběh", "děj" i "charaktery" (uvozovky, protože jsou to chabé parodie na samotný význam slova). Otravný dabing. Příšerná umělá animace. A 3D To ještě celé podtrhuje. Na hodinu dvacet nafouklé něco z produkce televize kolem sedmé ranní, co jsou schopné pobrat jen rozespalé děti maximálně do předškolního věku. Otázkou tedy zůstává, kdo to vlastně tvoří. A proč. ()

Bobik9

18% mi přišlo kruté, ale potom, co jsem viděl se už tolik nedivím. S opravdovým garfieldem to má společného pramálo. Vtipných okamžiků je minimum a výtvarné pojetí je lehce odpudivé. Tento film se na Garfieldovi přiživuje jako nenažraný parazit. Nicméně, když odhlédnu od toho, co to mělo být, tak se to dalo vidět a jako samostatný film, bez návaznosti na líného kocoura by to nebylo tak zlé. ()