Vznešenej život

• Kanada High Life

Kanadská černá komedie vypráví o partičce zlodějů, kteří se chystají na poslední loupež. Jenže plán na dokonalý zločin, který se zrodil v hlavě Dicka (Timothy Olyphant), zas tak dokonalý není a nakonec pochopitelně nic nejde podle plánu...  Kanadská černá komedie od režiséra Garyho Yatese vypráví o partičce zlodějů, kteří se chystají na poslední loupež. Jenže plán na dokonalý zločin, který se zrodil v hlavě Dicka (Timothy Olyphant) poté, co ho kvůli návštěvě někdejšího spoluvězně Buga (Stephen Eric McIntyre) vyhodili z práce, zas tak dokonalý není. Píše se rok 1983 a Dick má v pácu vyloupit bankovní automaty ATM. Nicméně to, co vypadá na papíře naprosto perfektně, by nemuselo vyjít, když se ukáže, že zbývající dva parťáci Donnie (Joe Anderson) a Billy (Rossif Sutherland) jsou prostě ještě méně spolehliví, než Dick a Bug. A i když heslo: „Jen žádné násilí“ je všem jasné, nakonec nic nejde podle plánu a narůstající vzájemná averze všech vůči všem hrozí katastrofou... Předlohou filmu je stejnojmenná divadelní hra od Leea MacDougalla, který je též autorem filmového scénáře. (oficiálny text distribútora)

dragosta

Tak trochu jiná krimikomedie. Ikdyž asi nikdy nebude patřit k žánrovým jedničkám, mě svěle pobavila. Sice tam bylo pár hluchým míst, ale jinak jsem se u toho pořádně nasmála. A co si člověk může o silvestrovské noci víc přát, kor když má jinak na výběr 100+1 variant křepčení našich "celebrit". 3,5 zaokrouhluju na 4*. ()

ludovit14

Ďalšia,Kanadská _____ ktorá nemá obdobu-o parte 4 feťákoch a recivilistov a s toho jeden homoš,ktorý idú vykradnúť bankomat a namiesto toho ukradnú obrnený transporter je viac ako uletený príbeh.Ktorý je ešte k tomu veľmi neodborne, amatérsky zrealizovaný-A ešte k tomu aj ten nezmyselný záver filmu.HOD:20,01%.PS: Škoda času!!! ()

zolo23

High Life je priemerná krimi-komédia o bande amatérov ,(kamarátov sotva) ktorí sa snažia vykradnúť bankomat. A keďže ide o fakt bandu idiotov ,o komické situácie tu nieje núdza. Námet je v poriadku (filmy o zlodejoch proste milujem), ale chýba tu niečo nápaditejšie čo tu ešte nebolo, alebo čo by ma nejako prekvapilo.. Herecké obsadenie je skutočne dobré,Joe Anderson sa mi páčil už vo filme The Crazies, Rossif Sutherland je sympatický a jeho scéna v obchoďáku ako si kupuje limonádu je parádna, Stephen Eric McIntyre je typický tvrďák a Timothy? To je naozaj pán herec a musím sa priznať, že zarasteného a s dlhšími vlasmi som ho tuším ani nevidel. Tých 60 % v hodnotení užívateľov je akurátnych. ()

oasismanik

Taká tá krátka, príjemná kravinka, ktorá nemá pointu, ale celý film vám uplnynie tak rýchlo, že ani neviete ako ste zabili skoro hodinu a pol nudného zimného večera. Samozrejme, že na druhý deň už ani nebudete vediet, že ste nejaký High Life videli, ale je to dobre zahraté, celkom úsmevné a má to veľmi kvalitný pohodový hudobný výber . ()

sladkemlicko

High Life je skvělá komedie s prvky krimi...no zlodějny,drogy a humor,humor,humor.. Nečekal jsem,že to bude až tak dobré. Vtípky jsou doopravdy moc chytré,nechybí nádech do černého humoru,který já osobně prostě můůžu..:D Jistě si film nenechte ujít. Počkejte na večer,kdy Vás bude doma víc,uvařte si pěkně svařáček,arašídy či pistácie nesmí chybět,dejte si nohy na stůl,nachystejte bránici a šup puste si High Life. Je to dokonalý relax. ()