Fernanda je najmladšia dcéra Gonzala Elizalda, majiteľa veľkej haciendy a mliekárenskej spoločnosti. Eduardo je syn Soledad, ktorá je tam gazdinou. Sú ešte deti, ale spája ich čistá a nevinná láska. Gonzalo má však úhlavného nepriateľa Artemia Brava, ktorý je rozhodnutý zničiť jeho aj celú rodinu. S pomocou Barbary, ktorá sa votrie do podniku aj do rodiny Gonzala, sa mu podarí Fernandu a Eduarda rozdeliť. Soledad jediná rozpozná zlo, ktoré šíri Barbara no musí mlčať. Po ťažkých skúškach osudu sa Fernanda a Eduardo predsa len dočkajú spoločného šťastia. Dnes môže byť všetko nemožné, ale je tu zajtrajšok, ktorý potrvá navždy! (oficiálny text distribútora)

wdc

První polovina seriálu děj a dabing často nezajímavý/předvídatelný, herecké provedení také nic moc. Prvních 50 dílů absence lásky a minimum romantiky. Pro dost nenáročné diváky kterým nevadí intriky. Od asi 110. dílu je děj komplikovanější - zajímavější. ()

Hellbilly odpad!

Moja mama to pozerá, takže to občas nechcene vnímam sluchovo...Tam sa nič nedeje! Tá rozvleklosť je údesná, kým sa stane niečo dôležité tak uplynie minimálne 30 častí...proste odpad. ()

argentina odpad!

Tohle je remake (jako v poslední době všechno z Mexika) kolumbijské novely Pura Sangre, která byla fakt dobrá. Nebyla to ani tak klasická telenovela a byla velmi dobře zpracovaná a zahraná. Mexičani to předělali ke svému melodramatickému obrazu a udělali z toho neskutečný odpad, bylo mi zle, když jsem se na to dívala. A buďte rádi vy, co jste to slyšeli s dabingem, nebo v originále byste to nerozdýchali. Nejsmutnější je, že to vypadá jako parodie, ale oni to myslí úplně vážně. Fernanda Colungu mám strašně ráda jako člověka, ale jako herec nemůže být více ze dřeva. Docela vtipné bylo, když do tohoto remaku přišel protagonista z kolumbijské verze, a i když musel hrát po mexicku, tak tam byl ten rozdíl vidět a byla to ostuda. Zachraňuje se akorát Silvia Navarro, ta hrát umí, Televisa ale určitě není pro ni. No co říct více, nechápu, jak někdo mohl sledovat 200 dílů ten šedý obraz, ty uřvané služky a další nesympatické postavy a přežít tu ukrutnou nudu, omezenost a stupiditu. ()