Bucky (Nick Swardson) pracuje jako pomocník v obchodě na malém městě a v životě nemá žádné plány až do chvíle, kdy zjistí, že jeho konzervativní rodiče kdysi bývali hvězdami filmů pro dospělé! Bucky cítí, že právě tohle je jeho osud. Balí si věci a vyráží do L.A. s vírou, že půjde v jejich šlépějích. Ve vedlejších rolích se představují Christina Ricci, Don Johnson a Stephen Dorff. (oficiálny text distribútora)

cure

Neuveriteľná kravina. Keď už si niekedy budem chcieť pozrieť dilina s predkusom a účesom ala Majka z Gurunu, to už dám prednosť o dve triedy lepšej kravine - Blbý a Blbší. Najväčším sklamaním je účasť Dona Johnsona v tejto stupidite. Doprial by som mu rovnakú šancu na návrat akú dostal Mickey Rourke vo Wrestlerovi. ()

Omnibus

Blbec! ...Nebetyčnej blbec! Kdo? No přece já... Vrhnu se na Wednesday jako mlsný kocour na myš a nepodívám se ani, kdo napsal scénář! Adam Sandler – stupid forever. And me too... Tak jsem to za trest dokoukal, snad se aspoň Wednesday pořádně svlíkne...(jako kdyby ještě vůbec šlo překonat film Po životě, který chudák holka určitě odstonala, protože tam minimálně 50 procent času běhala před kamerou nahatá :-). Po téhle nechutně mrňavé komedii Zrozené stát se hvězdou mezi odpady, jsem opět musel jít chvíli bušit hlavou do zdi, abych se hodil zpátky do normálu. A taky jsem se omluvil sám sobě, že jsem o sobě a svém třeskutém smyslu pro humor občas zapochyboval, jestli není až přespříliš infantilní a stupidní. Kdepak, není. Sandlerovi nesahám ani po kolena, natož po kulena, natož po kuličky (válíte se smíchy, doufám, jak umím být taky zábavnej :-) A to znám, ještě ze základky, taky ten o nadržené Mařence, jak láká na procházce Jeníčka už po šesté za další lopuch a on na to: „lopuch nelopuch, už mi opuch!“)... Jenže dát odpad filmu, kde hraje ONA, to prostě nemůžu. Takže jednu hvězdu pro Wednesday a pár facek sám sobě... Dobrou noc a ať vás blechy štípou celou noc (a hádejte kam, halelujá... Nohavica promine). ()

honajz odpad!

Máte rádi americké komedie, kde hrdinou je vidlák debílek s divným účesem, při těle a s nějakým hendikepem, třeba předkusem, a přes to sbalí nejhezčí holku? Tenhle typ humoru osobně moc rád nemám, proto se mi podobné filmy těžko recenzují. Navíc, když se mísí s fekálním humorem. Bucky Larson je onen výše zmíněný týpek. Je vyhozen z práce a jede do světa hledat svůj osud. Tím se stane hraní v pornofilmech, kdy ziskuchtivý režisér pornofilmů (Don Johnson) využije toho, že Bucky má malé péro a na tom postaví reklamu. Jenže Bucky miluje krásnou servírku, a ona jeho. To je celá kostra tohoto úžasného příběhu, zbytek je výplň vtipů na slova „honit, brko, leštit, stříkat, mazat, kozy, malý ptáček“... Protože to produkoval a napsal Adam Sandler, nezbývá než konstatovat, že se totálně zbláznil. Kdoví, na čem ujíždí, ale rozleptalo mu to mozek. Podobně je k nepochopení ta hromada známých herců, co v takovém shitu hrají: kromě Dona Johnsona třeba Christina Ricci, Stephen Dorff nebo Kevin Nealon. Když si vezmu, jak využil předkus v Dívce na koštěti Václav Vorlíček – a bylo to vtipné – a jak se s tím pracuje zde, nedá se snad ani říct, že jde o film. Spíše volně pospojovaný sled scének na jedno a to samé téma. Jenže síla vtipu je v tom, že je krátký a má pointu, ne že ho taháte a opakujete skoro hodinu a půl. ()

Spooner

Už dlouho jsem neviděl tak odpornej a odpudivej film (natož komedii) plnou nesympatických postav a humoru toho nejstupidnějšího zrna. Všechny "vtipný" situace filmu jsou postavený jenom na hnusným ksichtu hlavního hrdiny a jeho naprostý debilitě, kdy s ním většina postav ( i jeho přátelé) celej film jednaj jak s hadrem a jemu je to furt úplně buřt. Navíc mi přišlo, že zde všichni vypadaj (až na Christinu Ricci samozřejmě) naprosto odpudivě a asexuálně, což je na komedii z prostředí pornoprůmyslu docela divný. 1* dávám jenom za celkem dobrýho Stephena Dorffa, který si svou roli zlýho pornoherce evidentně užil. Jinak ale velká ubohost, pod kterou bych se byl Sandlarem radši ani nepodepsal. ()

J. T. Kirk

Trapná, až debilní rádoby komedie. V poslední době jsem si zvykl na kdeco, ale tohle je opravdu trošku moc. Který debil napsal něco tak strašného? Aha, Sandler, tak už je to všechno jasné... Je mě z toho tak špatně, že už to radši nebudu víc rozebírat. Jedna * za Christinu Ricci a za Kevina Nealona (Doug Wilson), protože scény s ním udržovali film, alespoň trošku vtipný. ()

• Film byl nominován na Zlaté maliny v kategoriích nejhorší film, nejhorší herec, nejhorší herecký ansámbl, nejhorší režie a nejhorší scénář. (Ded@M@tes)