Reb Halland, gangster žijící v časech Divokého západu, uzavřel smlouvu s ďáblem, aby si zajistil nesmrtelnost. Kazatel McCready by rád ochránil městečko vztyčením pěti totemů do obrazce pentagramu. Jednoho dne dorazí do městečka sběratel starožitností a spatří totem zabodnutý do země. Rozhodne se jej ukrást. Jakmile však totem vytáhne ze země, zjeví se Halland a jeho banda a začne zabíjet. Poté spáchá rituální sebevraždu. Následně nás snímek přesune do současnosti, kdy se skupina vysokoškolských studentů, vracejících se ze soutěže v rétorice a debatování, náhle ocitne v městečku. Brzy začnou umírat jeden po druhém. Bude jen na nich odhalit tajemství města a zničit Hallandův gang. (Filmbox)

Wacoslav1

Docela blbost, ale za ultimátního Billyho Draga tomu ty tři hvězdice plesknu. Já vím asi jsem se nechal trochu unést, ale co už. Čas od času na to snad mám právo.55% ()

cariada

Neskutečná kravina. Autobus studentů se dostane někam do westernového městečka a něco je tam vraždí. Jediný pozitivní na tom je že studentů a učitelu je tam asi 15 možná víc, tak je aspoň dost vražd. Děj jde o ničem a výkony rovněž. Triky tragický. ()