Erotický film o partičce mladých slečen, které se vydávají na střední školu za cíly nikoliv studijními, nýbrž sexuálními - prožít co nejvíc erotických zážitků s místními kantory a dalšími pracovníky střední školy.... (Ouwen)

playboxguest

Začíná to pomalu jako Vřískot a podobné teen filmečky, až na to, že místo trapného pobíhání s kuchyňským nožem se tu po chvilce začne pobíhat s tvrdým kvérem. Ta přehršel přecucanejch koz mě málem tak zmátla, že jsem si musela zkontrolovat, zda se film nejmenuje Farmářky a jejich nářky bo nějak podobně. Nejmenuje, tož co se dá dělat, po čase jsem si zvykla a pevné hýždě zdejších školaček mi to časem vykompenzovaly. Tři hodiny se daly do konce vydržet úplně v klidu a přitom horko těžko, závěrečka ve školním autobuse je každopádně opravdové vyvrcholení, už asi vím, co v češtině znamená "graduate" :D 80% ()

slatkac

Huh, tak z tohohle mi už hučelo v trenkách, jen co jsem se podíval do galerie. Neváhal jsem proto ani minutu (přesněji řečeno 13 sekund) a stáhnul jsem to. Sice jsem tím porušil slib, že až do neděle nezkouknu žádný porno, ale tohle se prostě nedalo odmítnout. Luxusní porno plné hezkých slečen, pěkného prostředí a zajímavé hudby. Sice mi vadilo, že hustota silikonů na jednu scénu je zde větší než hustota romů na kilometr čtverečný v Ostravě, ale závěrečná scéna v autobuse to napravila. Navíc bych chtěl poděkovat uživateli O.Peta, že mi toto doporučil. P.S. - kdo mi najde takovou školu, kde se š*ká v jednom kuse, dostane čokoládu. ()

Larky

Božská Jesse a spol dál řádí...a kurva dobře se na to dívá...Digital Playground je velmi nadějná společnost...a zatím mockrát nezklamala, jen tak dál Amíci! ()

Pepinec

Jestli se Jančura ohledně žlutejch autobusů inspiroval tímhle filmem, mají teda jeho služby pořád docela velký nedostatky. Nevím jak vy, ale já vždycky dostanu jenom kafe a noviny. Jinak tahle škola bude co do sbírání zápichů jedna z nejjednodušších, zkouškový nezkouškový. Titul sice získáš leda tak Samec roku a místo diplomu si můžeš odnýst kapavku, no ale zase budeš dost vycepovanej v oblastech mezilidskejch vztahů a anatomie. ()