Na ostrůvku Port Gamble v Americe je normální den. Někdo nechápe své rodiče, někdo dostane padáka, někdo není spokojený s hamburgerem. Všechny tyto příběhy se však nakonec k večeru spojí a občané tohoto zcela normálního a obyčejného místa začínají zjišťovat, že je napadla hrozivá epidemie. Stojí za tím teroristé? (jamesjimbo)

Nautila

Nenechte se zmást názvem, tohle není horror o zombie, ale komedie o Americe. O zombíky tam vlastně vůbec nejde, jsou jen kulisou a nahrávají vtipné karikatuře Ameriky. Přesto je to furt sranda, protože ani tohle si tam nehraje na nějaké poučovaní. A celkem mě překvapilo to, že je to vcelku obstojně natočené, pěkný příjemný standart. Čekala jsem věc s příšernou kamerou a světlem alá "pár kámošů se rozhodlo natočit film". Za mě fajn věc..4*." Don't shot, I'm gay!" ()

*CARNIFEX*

Obyvatelia malého ostrova Port Gamble riešia úplne bežné každodenné starosti, ako ľudia žijúci vo veľkomestách. Teda až do momentu, kedy tamojšie osadenstvo nezačne ohrozovať neznámy vírus, meniaci dobrých, mierumilovných ľudí na krvilačné zombie. Momentálne zrejme nemám "šťastnú" ruku a počom siahnem, to stojí za hovno. Pár krát som sa zasmial, pár gore scén potešilo, no samotný film je rovnako slabou komédiou, ako aj hororom. Z námetu, zobrať si na paškál viacero problematík (homosexualita, náboženstvo, imigranti, terorizmus) mohli podľa mňa vytrieskať viac. Nebanujem síce že som si "ZMD" pozrel, ale od radosti taktiež nevískam. Celé mi to (nie len) vďaka nepodareným maskám prišlo priveľmi amatérske - 45% ()

Israha

Labužnicky jsem si pochrochtával nad šťavnatým gore a bavil se vším tím přehnaným a dost nekorektním strefováním se do všech možných aktuálních sociálních otázek, a v těchhle chvílích jsem byl ze ZMD nejednou nadšen. Je však škoda, že krom krvavých scén a fórků tahle nízkorozpočtová taškařice už nic víc nemůže nabídnout, a ani kadence všech těch pokleslých ptákovin není dostatečně intenzivní...ten film je i na svou stopáž až moc řídký, první skoro půlhodinu se neděje nic, a ještě to má šíleně dlouhou závěrečnou "scénu poté". Z kousku s potenciálem splatter-comedic kultu tak zbyla "jen" srandička na jedno zkouknutí. Místy hodně zábavná, jste-li fanoušek žánru, ale zkrátka ne dostatečně obsažná. ()

Rodriguez

Tak tohle byla opravdu ta nejhorší zombie komedie v posledních letech co jsem viděl. Točit to Británie (pochopil bych), ale amíci?! To se snad někdo zbláznil, že dal prachy (i když dost malé) na něco takového?! Jedna hvězda za pár opravdu vtipných momentů, jinak by to byl odpad jak vyšitej! Pro fandy horor-zombie ztráta drahoceného času!!! 15% ()

mosnak odpad!

Komedie? Možná,ale pouze pod podmínkou,že bych byl totálně na šrot a měl v sobě tunu Ibalginu :-( Zombie film? Možná,ale pouze tehdy,že bych tu smrtící kombinaci alkoholu a Ibalginu přežil. Prostě režisér Kevin Hamedani se pro mě stal dalším prznitelem mého oblíbeného žánru :-( 2% - za to,že mě donutil si to stáhnout :-))) ()