Temný Rudy zmizel a Rudy s překvapením zjišťuje, že jeho dvojník má další život, o kterém nevěděl. Mezitím se Abby setká s želvou v podpůrné skupině a zjistí, že je to člověk, kterého podivná bouře uvěznila v želvím těle. (HBO Europe)

William_

VYNIKAJÍCÍ epizoda, na tento díl jsem čekal dlouho, tedy na to, kdy se Rudymu 2 přestane líbit hnusné chování Rudyho 1 a kdy se seriál do tohoto vztahu podívá pod roušku. Epizoda je skvěle natočená, hudba úžasná, emoce stříkají naplno. Jen si říkám proč tato epizoda nešla vměstnat už do 3. nebo 4. série? Proč až teď? A opět si stojím za tvrzením, že seriál po 3. sérii stojí a padá na Rudym (Joseph Gilgun), musím zde vyzdvihnout i dabing Matěje Hádka, který se zde opravdu vyřádil a je skvělý. Vedlejší linka s Finnem a Alexem je taky vtipná, i ta Jess se tu stává sympaťandou. Prostě všechno dobře. Rozuzlení na konci taky povedené. ()

JanPrazak

Tahle epizoda byla tak strašně wholesome, zároveň smutná a zároveň poučná. Nicméně to byl zatím nejlepší díl v této sérii! Celý díl jsem byl zažranej do té záhady, co se tam vlastně děje a když se to rozuzlilo, tak jsem byl mrtě překvapenej, protože by mě to ani ve snu nenapadlo. Tehle díl fakt pecka! ()