Kouzelné pírko

• Japonsko Jona jona Penguin (viac)

Vejdi do světa fantazie. Trojice dětí prožije báječnou výpravu do světa fantazie, kde je všechno možné a sny se stávají realitou. Vydejte se s nimi na napínavý výlet za hranice všedních dnů! Kouzelné dobrodružství začíná. (oficiálny text distribútora)

ostravak30

No to je bohužel příšerná pohádka. Ovšem, já to beru z pohledu evropského, respektive českého. Beru samozřejmě v potaz, že jde o japonskou kulturu. Jenže pro mě jsou v první řadě příšerné animace, za druhé je hrozná hudba a za třetí příběh. Ten je sám o sobě dost nezáživný na to, aby to vůbec nějaké evropské, potažmo české dítě zaujalo. Možná, kdyby to bylo kratší, děj by byl dramatičtější a kde by se postavám ubralo na barevnosti přidalo na zábavnosti, bavilo by to i více dětí. ()

majo25

Fantazijný svet pre menšie detské publikum, v ktorom je dovolené všetko. Ľudia, anjely, diablíci, mačky, divné tvory, škriatkovia, lietanie a jedno tučné a otravné dievča, ktoré sa hrá na tučniaka. Bŕŕŕ, neprosím. Príbeh je úlet a pritom málo záživný. Škoda, lebo 3D animácia nie je zlá. ()

MickeyStuma

Rintaró si uvědomil, že ve své dosavadní   tvorbě opomněl ty nejmenší diváky a tak pro   ně vytvořil velmi jednoduchý filmový příběh   za použití nenáročné 3D animace o třech   dětech prožívající báječnou výpravu do   světa fantazie a to až za hranice všedních   dnů. Kouzelné dobrodružství, kdy se sny   stávají realitou, a kdy je vlastně všechno   možné, trochu rozvíjí u dětí fantazii a   vytváří dojem o neobvyklém světě všeho   možného i nemožného. Ze svého pohledu nemohu   posoudit srozumitelnost právě pro tu nejmenší   diváckou skupinu, ale nutno podotknout, že je to   natočeno brilantně s typickou japonskou   kulturní osvětou. Pro evropany tedy krapet   rozvleklé, ale jinak skutečně fantazijně   plnohodnotné. ()