Člověk míní a život mění. Jedny Vánoce slaví sestry Tuttlovy, Laurie, Fran a Amy, jako svobodné dívky žijící ve velkém domě jen se svým otcem a prostořekou tetou Jessie, a než se rok s rokem sejde, už jsou všechny tři vdané. Když Laurie potkala Alexe, nadaného a velmi pohledného mladého umělce, byla to láska na první pohled. Pak ale vstoupil do jejího života Alexův kamarád Barney a Laurie se musela náhle rychle rozhodnout, jestli raději ublížit Alexovi, nebo sestře Amy, která se mezitím do Alexe zamilovala. (dopitak)

Dale

Celkom kvalitný romantický film, na ktorom mi ale vadilo pár vecí. Prvou bola Doris, ktorá asi v žiadnom inom filme nevyzerala tak nepríťažlivo ako tu a tak veriť, že o ňu majú záujem dvaja nápadníci, bolo veľmi ťažké. Navyše tu vyzerala aj dosť staro, mala 32 a to bol kedysi vek, kedy mala žena už deti v pubertálnom veku, nie riešiť frajerov. Ďalej mi prišlo nepravdepodobné, že POZOR, SPOILER dá Doris prednosť nevrlému, večne nabručanému Frankovi pred veľmi zábavným a sympatickým Gigom. Navyše chémia medzi Frankom a Doris bola úplne nulová. To boli zápory, hlavným kladom je postava Franka Sinatru, ten jeho postoj k životu je veľmi neobvyklý, aj keď pre ľudí s depresiou bežný, no vo filme som dávno takýto charakter nevidel. Výborný je aj Gig Young, no aj zvyšok hercov a fajn sú aj pesničky, aspoň tam je Doris perfektná. ()

dopitak

Taková decentní americká rodinná sága, něco jako Ewingovi, ale bez nafty, bez Dallasu, bez Southforku, bez Bobyho a J.R., zato s Doris Day, Frankem Sinatrou a Gigem Youngem. Jako muzikál bych to neoznačil, písniček je tam docela málo, a jsou spíš jen průměrné. Vlastně nejhezčí Sinatrova písnička se opakuje jen na začátku a v samotném závěru celého filmu, když jdou titulky.____Fairy tales can come true_ It can happen to you_ If you're young at heart___ Podle imdb se jedná o "Remake of 1938 film 'Four Daughters'". S tím rozdílem, že tentokrát jsou dcery tři. Tři sestry na vdávání, které se nakonec taky provdají. Nebudu spoilerovat, ale na konci jsem se opravdu dost bál o život kohosi... V kontextu filmů Franka Sinatra spíš průměrný až lehce podprůměrný snímek___ ()

HawkeyP

Označení "muzikál" je tady opravdu zavádějící, protože ve filmu nejsou žádná klasická muzikálová vystoupení. Prostě si jen občas někdo sedne k piánu a něco málo zazpívá, to je vše. Ty písničky jsou zjevně jen jakýsi bonus, to hlavní ve filmu jsou někdy romantické a někdy dramatické mezilidské vztahy. ()