Johnny Dalton potřebuje trochu peněz, aby se mohl konečně oženit se svou dívkou Mildred. Jako pokladník v bance si ale nevydělává dost, což ho pořádně trápí. Když jednou ve rvačce zachrání přepadeného muže v černých brýlích, dostane od něj za to více než velkolepou odměnu. Problém s penězi je ale vyřešen jen do doby, než v bance začne chybět podobná částka, jakou Johnny dostal od onoho tajemného muže. Podezření ze zpronevěry peněz totiž padá na Mildred, která v bance také pracuje. (dopitak)

dopitak

Poslední ze série FRANK SINATRA - THE EARLY YEARS. Zároveň první, se kterým jsem z téhle série měl tu čest. Současně asi nejslabší film se Sinatrou, který jsem zatím viděl. Do filmů s Genem Kellym nebo do slavné Rat pack to má zatraceně daleko. Děj je dost zmatený, Sinatra sice skvěle zpívá, ale v celém filmu jsou všudyvšeho jen asi tři písničky. Vtipnost je křečovitá, jeden z uživatelů na imdb napsal, že postava mladého bankovního úředníka se k Sinatrovi nehodila - svatá pravda. Jako svatoušek nestojí Frankie za nic. ()

Martin741

Posledny ako -tak priemerny /a to s prizmurenim oboch oci, je to skor podpriemerne, ako dobre pise dopitak/ film s Frankom Sinatrom. Sinatra bol dobry spevak, ja mam ale kapku problem s jeho filmovym angazman - a tvrdim, ze nevedel hrat. Tuctovy pribeh o kradezi, kde sa cirou nahodou pochopitelne zhoduje ukradnuta suma so sumou, ktora prave bynke chyba. To bol teda hodne slaboduchy scenar : 45 % ()