Reklama

Reklama

Petríkova cesta na Mesiac

  • Česko Petříkův výlet na měsíc (viac)

Obsahy(1)

Malý Petrík a jeho sestra Anelize snívajú o ceste na mesiac, cestou stretávajú mnoho prekážok, ale i dobrodružstiev, ktoré ich naučia veľa vecí, ktoré doposiaľ nezažili. Dvaja súrodenci v pyžamách sa vyberú na dlhú cestu, pri ktorej stretnú nejedného zlého i dobrého ducha prírody. Podarí sa im prísť až na mesiac? (tommmy89)

Recenzie (8)

BlackTom 

všetky recenzie používateľa

Pekná ekologická rozprávka, pre moje detské časy priam nepostrádateľná. Zub času ju však nahlodal viac ako som čakal a keďže nepatrím k tým, ktorí dávajú body z nostalgie, musím to z "detských" ***** ubrať až na cynické ***. Nápadov je tu mnoho, ale ani jeden poriadne rozvitý a dialógy mi už miestami svojou jednoduchosťou išli rozdupať hlavu. Ale svojim deťom to určite raz pustím. ()

majo25 

všetky recenzie používateľa

Animácia nepatrí medzi tie kvalitnejšie, ale je celkom sympatická aj vtipná. Príbeh bol síce čiastočne bizzare a niekedy aj vtipný, ale v podstate splnil svoj účel - zaujať nenáročného destkého diváka. Oceniť musím skvelý slovenský dabing, s ktorým sa réžia i naši herci fakt vyhrali. ()

Reklama

aepoe 

všetky recenzie používateľa

Rozprávka, ktorú som v detstve videl asi milónkrát, vďaka starému dobrému VHS, a ktorá ani po toľkých rokoch nestartila ani kúsok na kráse, hlavne vďakaj svojej (v tej dobe pre mňa) originálnej animácii, nádhernej hudbe a využitím silno "zelených" prvkov, ktoré (aspoň mne) objasnili a priblížili silu a krásu prírody. (od tej doby si nepamätám, že by som vädome zabil nejakého chrobáka(teda okrem komárov)). ()

Galéria (20)

Zaujímavosti (1)

  • Snímek byl natočen na motivy pohádkového příběhu "Malý Petr" od Gerda von Bassewitze z roku 1912. (Terva)

Reklama

Reklama