Skupina mladých techniků amerických ozbrojených sil si vypůjčí přísně tajného bojového simulanta na víkend na neautorizované hraní. Mladíci nastavili systém uvnitř opuštěného vězení užívaného pro mučení vězňů po jedenáctém září 2001 a objevili, že někdo či něco se samo uploadovalo do jejich A.I. software. A když se nový vražedný hráč připojí ke hře, jak lze přežít finální úroveň ve virtuální realitě, kdy únik je nemožný, zabíjení je nekontrolovatelné a nepřítel je nezadržitelný? Konečná bitva začíná uvnitř „duchařského stroje"! (Pedos)

Ulrich odpad!

OK, je tam ta "astrofyzička" z Transformers...a tím asi pozitiva končí. Jinak, hlavní hrozba nepůsobí vůbec hrozivě, napětí neexistuje. dokonce ani lekačky, ta záchrana podprůměrných hororů, nefungují... A pak ještě ta parodie na Toma Cruise v jedné z hlavních rolí... ne, fakt nejde dát nic jiného, než odpad. ()

eraserhead666

Nuda. Pěkně jsem se prospal a jsem si jistý, že jsem o nic důležitého nepřišel a nic podstatného mi neuniklo. Myslím, že ani není třeba to dokoukávat za bdělejšího stavu. Jediné, co bych z toho filmu rád viděl znovu, je ta herečka v hlavní roli. To je teď, po nějakých 14-ti hodinách, to jediné, co mi utkvělo v palici. Kromě toho, že to byla nuda. ()

Campbell

Ach jo. Čím sem si to zasloužil, tohle je další z řad céček které se tváří jako děsně cool a obal vypadá lákavě, aby vás konečný vzhled filmu praštil do koulí. Je to téměř amatérský film se špatnýma hercema, hroznýma efektama ale sem tam to zachraňují gore efekty které nejsou špatné a je jich tu dost ale je to málo, protože celej film vyzní celkově hodně špatně.Ale furt lepší než Black ops který jsem viděl před tímhle. ()

FFilipCZ

Tento snímek má velký potenciál, ale ... Horor to rozhodně není. Je to takové nemastné neslané. Buď bych uplně upustil od té "duchařiny" a místo tý trapný typky s řetězem bych tam hodil klasickou kreatůru a přidal akce - a byl by to akční film. A nebo bych uplně vypustil zbraně, přidal víc lekaček, víc temna a víc duchů a byl by z toho moožná horor - ty prostory maj neskutečnej potenciál stejně jako celý nápad, škoda. Takhle je to od každého trochu a dohromady nic... ()

Flopik

Tento film som sa rozhodol pozrieť len pre Sean Farisa pretože sa mi páči ako herec.A musím povedať že to bola dobrá voľba.Od začiatku som bol napätý lebo som nevidel trailer.Ako horor sa to teda nejaví aj keď deti to podľa mňa vystraší.Jediné čo ma mrzí je to že Sean Faris tam mal takú blbú úlohu :D . Inak to bol super film a aj keď ho veľa ľudí nepozná a má malé hodnotenie treba povedať že je super :). ()