Dej filmu nás zavedie do bližšie nemenovaného štúdia so všetkými typickými postavičkami tohto sveta rýchloobrátkovej zábavy. Mladí začínajúci herci sa tu stretávajú s neskutočne prudivými hereckými legendami, režisér prichádzajúci so svojimi nápadmi naráža na lakte ostrej producentky, ktorá sleduje vlastné záujmy, technici tu a tam niečo pokazia a všetko by bežalo vo svojich obvyklých koľajách, keby režisér Tomáš, hlavná postava filmu, neprišiel s odvážnym nápadom. Aby zdvihol sledovanosť seriálu, vloží do deja postavu, ktorá je inšpirovaná reálnou postavou lobbistu – mafiána. Tým síce prebudí divákov z letargie a sledovanosť len tak prekvitá, ale to však neujde pozornosti ani samotného mafiána, ktorý sa v seriáli spoznal a začne sa svojim spôsobom ozývať. Tomáš sa pomaly, ale iste začína ocitať vo veľkých problémoch... (Continental film)

M.i.k.e

asi první český,každopádně guilty pleasure jako prase...Mádl to ve svém scénaři myslím celkem vystihl a tohle (ač možná nechtěně) je mnohem lepší parodie,než to co se za parodii opravdu označuje...nečekal sem to,ale fakt sem se nasmál ve všech těch scénách kdy se tvoří scénář podle ratingů,určuje se product placement atd atd....70% ()

NinadeL

Osobnost producenta / režiséra Miloslava Šmídmajera je často podepsána pod filmy, které nejsou vyloženě špatné, ale ani vyloženě dobré. Má rád Jirku Mádla, mladé nadějné herečky (ideálně ze Slovenska) a pokouší se vrátit českému filmy kdysi oblíbený žánr crazy komedií. Místy se podaří dílčí nápad, někdy jednotlivý nápad, ale jako celky jsou ty jeho filmy slabší. Zde přišla na přetřes poměrně zajímavá hra a nápad vtipně pojednat o zákulisí něčeho, co je zjevně inspirované v Ulici. Hůl nad výsledkem nelámu, ale chápu, že i tento tzv. průměr je nutný k existenci celku. Co se týká srovnání se stejnojmennou divadelní hrou, je to jako vždycky, hra se pomalu propadá do vzpomínek a film zůstává stále k dispozici. Takže je to sice škoda, ale vzhledem k povaze jednotlivých médií je to fakt. Bohužel je vždycky lepší špatná adaptace než žádná. ()

Pitryx odpad!

Tak tohle pan Procházka, můj oblíbenec, dopustit neměl. A co hůř, ještě se toho účastní. Nedávám ani ň hlavně proto, že divadelní hru znám skoro nazpaměť a královsky se u ní bavím. Zde slovní humor zmizel do nenávratna a jestli jsem se zasmál dvakrát tak je to moc. A Mádl to celé podrbal naprosto dokonale. ()

carl.oesch odpad!

Zase další šílená sračka. Dvojice dementů od pohledu (Mádl a Kaňkovský), Slovena Horváthová (asi k stoletému výročí státu, který už zaplať pánbůh 25 let neexistuje), idiotská zápletka, vysloveně dětinské fóry, které byly populární možná tak v němých groteskách a konstatování, že (pominu-li stále hezounkou a sympatickou Andrejku Kerestešovou, která se i díky jednomu z mnoha trapných vtipů aspoň svlíkne do podprdy) sledovat Ulici na Nově nebo podesáté Riskuj je mnohem, ale mnohem zábavnější, než tohle. Když už tak Mádl svého času přemlouval dědu a bábu, nebylo by špatné ho (a nejen jeho) přemluvit, aby šel - no každý ví kam. ()

P1tr

Překvapivě solidní komedie, která disponuje funkční a přesnou satirou filmařského prostředí a je vidět, že na scénáři pracovali lidé, kteří se v daném oboru dobře vyznají a vědí, jak ho atraktivně a humorně prezentovat. Velký podíl na koukatelnosti snímku má tradičně charizmatický Jiří Mádl, který vypomohl i se scénářem, čímž potvrzuje svůj pozitivní vliv na projekty i za kamerou. Celebrity s.r.o. vypadali před shlédnutím jako další tuzemská komediální katastrofa, ale ve skutečnosti jde o celkem kvalitní snímek s mnoha zábavnými momenty. ()

• Vesnice, ve které se Tomáš (Jiří Mádl) jako svědek schovává, se natáčela v Beskydech. Konkrétně ve skanzenu, ve městě Rožnov pod Radhoštěm. Film se natáčel také v Praze, Řevnicích, na zámku Jablonná a slovenské vesnici Vlkolínec, která je památkovou rezervací lidové architektury a památkou UNESCO. (sibuk)
  • Na začátku milostné scény (cca 60. minuta) shodí Hrobský (Jiří Mádl) zády figurínu. Je vidět, že figurína má šálu jdoucí vepředu jen na jedné straně, z pohledu kamery vlevo. Padá až za stůl se šicím strojem. Na konci scény je ale figurína opřená více zpříma a šála jde vpředu také na pravé straně. Na konci scény se navíc sáček s nitěmi posunul více vlevo a zakrývá větší část šicího stroje. (Jarek572)