Charlie Valentine byl gangster, pistolník, sukničkář a velmi dobrý šéf. Byl však také ten nejnebezpečnější darebák, jakého jste kdy podkali. Charismatický Raymond J. Barry ztvárnil nejhoršího mafiána všech dob. Stejně tak, jak je charismatický, má i tolik žen. Není divu, že jeho syn Danny chce být jako on. Charlie se tak pokusí syna naučit řemeslu, vydělat si pořádné peníze a ubránit se dalším gangsterům, kteří se snaží zmocnit výdělku rodiny Valentinů.
V rozsáhlém seznamu filmů z roku 2009 se tento akční počin dočkal ocenění i na festivalech. (Flack007)

noelcoward73

Na film jsem byl dost zvědavý. Marně jsem sháněl titulky. Překvapivě nebyly ani anglické, proto jsem sledoval v originále bez titulků. Trochu mě dostalo, že jsem možná i většině rozuměl. Samozřejmě jsem se na film koukl dříve, než se možná dočkám v televizi, kvůli mému nejoblíbenějšímu herci Michaelu Weatherlymu (agent Tony DiNozzo z NCIS). Jinak jsem jako obvykle rád uvítal pro mě neznámé (až na výjimky) herce a herečky. Kromě podařeného závěru a několika málo scén je film skoro o ničem a běžná stopáž 1,5 hod. je možná zbytečná. Herecké výkony byly až na výborné výkony Weatherlyho a i Barryho spíše průměrné. Ale herci neměli moc možností vyniknout. Buď byli mafiány, kteří byli zabiti hned, nebo jejich postava neměla pro děj zásadnější význam. Mafiánský film to byl, ale postrádal jsem výrazně lepší zápletku a i lepší vykreslení hlavních postav. Nápad to špatný nebyl, ale obávám se, že většina zůstala v lepším případě jen na papíře, pokud vůbec byl scénář dříve zajímavější. ()

• Natáčení probíhalo v Las Vegas (Nevada) a v kalifornském Los Angeles (mj. také ve Willow Studios na 1333 Willow Street). Natáčení začalo v květnu 2008. (noelcoward73)