Úředník v policejní kartotéce Marvin sní o tom, že se stane plnohodnotným policistou jako jeho otec - jenom musí projít testy na fyzickou odolnost. Jednou v noci zůstane Marvin v celé budově sám a přijme tísňové volání na číslo 911. Sám se přižene zabránit loupeži. Lupiči uprchnou a Marvin, který je pronásleduje, má strašnou havárii v autě. Zachrání ho výstřední doktor Wilder který bádá nad změnou genetického kódu. Ve své soukromé laboratoři transplantuje Marvinovi různé zvířecí orgány. Když se Marvin vrátí ke své práci na stanici, na Wilderův zákrok si vůbec nepamatuje. Své kolegy však udivuje vypracovanými svaly a podivným zápachem, který ho provází. Navenek vypadá normálně, ale uvnitř nikdy neví, který zvířecí instinkt v něm zrovna převáží. Poté, co vyčenichá pašeráky drog na letišti, stává se z Marvina hrdina. Konečně se stává policistou. Jeho život se však začíná komplikovat, když se zamiluje do Rianny, která pracuje jako dobrovolnice v místním zvířecím útulku. (oficiálny text distribútora)

MickeyStuma

Co se stane s člověkem, kterému byly po autonehodě transplantovány orgány z různých zvířat? Získá tak nejen jejich charakter, ale i pudy. A s takovým člověkem se začnou dít věci vskutku nevídané. Bláznivá komedie s Robem Schneidrem přesahující možnosti rozumového chápání. Nápad je to zajímavý a o to víc zajímavě natočený. Rob se tu po herecké stránce opět vyřádil dosytosti. Napodobování zvířat není nic jednoduchého, avšak Rob si s tím poradil s vervou sobě vlastní a tak snímek právě v těchto věcech nejvíce pobaví. Nakonec, na tom je celá koncepce stavěná. Komediální (zvířecí) ztřeštěnosti a bláznovství je však nad rámec romantického příběhu, kde si asi taktéž nejeden divák řekne, že ta holka to se zvířaty sice myslí dobře, ale jinak asi také nebude zcela normální. Ano, celé je to hloupé, ale to je základ každé komedie a pro ty bláznivé to platí dvojnásob. ()

CiPR

"Aha, tak proto máš 6 bradavek". Rob Schneider opět nezklamal. Při jeho komediích nic jiného nečekám. Tento film má ale svoje kouzlo právě ve své blbosti. Rob si zde zahrál chlapíka, který se usilovně snaží dostat k policii, neúspěšně, až do doby, kdy se stane nehoda, a on je přeměněn na zvíře a vše se změní. Jestli lepšímu, to necham na vás. Z herců tady jasně vyčnívá Rob, napodobit jeho herecké výkonny by snad nezvládl nikdo. On se holt umí vžít do každé sebebláznivější role, za to má muj obdiv. Film má prostě něco do sebe, a to ho dělá vtipným, nebo spíše vyjímečným. Film na sobotu, nebo na kterýkoliv večer, to je fuk. Proto 60 %. ()

Radiq

Uplně ujetá psycho komedia, ve které zvířecí chování u lidí je uplně normální. Fórky fakt uplně ujety, někdy to zavání až trapností, ale spíš je to prdel (chlupatá), než nuda. Místama mě štvalo to používání zvířecích zvuků jako doplněk skvělýho Schneiderova herectví. Zas jednou film, u kteryho se moje hodnocení neshoduje s většinou... Ale tohle byla prostě fakt chláma, já za to nemužu... ()

Marius_ss

Priznám sa, že ten film som naposledy videl pred, možno, 15 rokmi v TV. Hodnotenie teda nemusí byť úplne presné, no pamätám si, že v dobe kedy to začala vysielať Markíza, to bola podarená komédia, ktorá vedela dobre pobaviť. Určite jedna z najslávnejších rolí Roba Schneidera. Musím si dať niekedy reprízu. ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie s Rob Schneiderem, který zde předvádí pro něj tak typické grimasy a humorné pózy. Příběh je hodně nadnesený a místy až absurdní, což není vzhledem k tomu, že se chce divák jen pobavit a u filmu si oddychnout, vůbec na škodu. A černoch neustále tlachající o rasismu mě taky parádně pobavil. ()

• Když Marvin (Rob Schneider) na začátku filmu jde běhat, hraje píseň „Eye Of The Tiger“ od Survivor, která je spojována s filmem Rocky (1976). (griph)
  • Ve scéně, kdy Marvin (Rob Schneider) dával pokutu autu, prochází kolem žena s kabelkou, která se objevila střídavě na pravém a levém rameni. (OweLord)