Ve světě vysoké politiky a byznysu je možné ututlat i takovou záležitost, jako je vyvraždění nočních společnic na uzavřeném večírku. Prostitutce Catarině (Paz Vega) se podařilo přežít, a co víc, odnesla si s sebou i usvědčující záznam bezpečnostních kamer. Teď je jí na stopě vražedkyně killbillovského ražení Helen Bingham (Janet McTeer), svým obětem se s oblibou představující jako Virginia Woolf či Emily Brontë. Helen, najatá Carverem (Karel Roden) a Razwellem (Gordan Kicic) zajišťujícími zájmy amerického ministra obrany Williama Krebba (Christopher McDonald), si do své práce nerada nechává mluvit. Když se jí Carver pokusí zlikvidovat, Helen se přidává k Anthonymu (Scott Mechlowicz) a Julianovi (Alphonso McAuley), dvěma holobrádkům, kteří si, protože zrovna neměli nic lepšího na práci, založili soukromou detektivní agenturu. A protože zakázky se do jejich kanceláře v pronajatém porno kinu zrovna nehrnuly, vybrali si ti dva v novinách článek o hledané Catarině a rozhodli se ženu vypátrat a ochránit. (dopitak)

korbitch22

Ujetá a místy opravdu přehnaně brutální šílenost,která si chce hrát na ´´cool´´ akčňák v mixu Tarantino/Rodriguez/Ritchie,ale s bezduchým scénářem a mizerným režisérem filmařsky tápe.Název ,,Cat Run´´ není přílíš vystihující,protože Cat toho moc nenaběhá,teda jako děj toho moc nenaběhá.Animační skoky z místo na místo po celé evropě jsou sice pěkné,jenže střihač je vocas,který podělaným střihem ubírá veškerý pocit z nějaké dobrodružnosti,či snad epické killovací road movie.Postavy nemají šmrnc,rádoby elegantní vražedkyně je na tečku a vývoj scénáře z její postavy vlastně udělá skoro až parodii.Hlavní dvojice prudce inteligentní introvert a vymaštěný extrovert :D nemá pořádné dialogy a žánru komedie se zasmějete když padá negr na matračce a když vytasí hadici :D Chudý páreček vomastků co se z nějakého WTF důvodů stane detektivní dvojící,makaj na případu aniž by si je někdo najal a bez prostředků proletěj celou Evropu sem tam ( paradox jako prase,maj na letenku ale pučej si šlapadlo a ne člun ) Ve filmu se mluví asi stem jazyků a film chce ukázat asi sto postav,ale nestíhá s duchaprázdným scénářem s obyčejnou a klišoidní pointou nijak zaujmout.Když se děj na chvilku rozjede,v dalším střihu okamžitě zakrní a vrátí se zase o krok zpátky.Příjemná je poměrně velká účast Karla Rodena,který ani nebyl v traileru pojmenovaný a má prakticky největší herecký part.Pořád se sice nenaučil pořádně anglicky :D ( přízvuk má děsnej ),ale česky mu to mele pěkně a s pistolí na nahý kundy mu to jde ještě lépe.Jako bonus máte před sebou půl filmu kozy sexy Paz Vega a občas vás pobaví brutální scénka,hlavně v hotelu je to dobré a souboj s jednorukým sekretářem mě totálně rozsekal :D ale to je prostě málo.Mraky lidí,mraky příběhů,pár šílených a brutálních scén,jenže taky spousta děr ve scénáři,upadající tempo vyprávění,minimum humoru i akce a špatný režisér vše pohřbívají.Byl jsem na 3*,ale když na konci Rodena ztrapnili v mizerném souboji,šel jsem ještě o jednu níž,protože on byl celý film prakticky jedinným pozitivním článkem filmu.Mohlo to být dobrodružné,kulervoucí a černohumorné,ale je to jen dobrodružňoučké,občas pytel polehtající a nudné.40% ()

verbal

Připomíná to východoevropský amatérský pornofilm, ve kterém se všichni ti nesympatičtí neherci a Karel nechali natolik strhnout dementními dialogy a stupiditou scénáře, že úplně zapomněli šukat. ()

Enšpígl

Jo tak tady tvůrci přesně věděli jak na mně, dali do první scény nahý děvky a už jsem byl jejich. Škoda, že děj asi taky vznikal v nějakým domečku z červenou lucerničkou mezi druhým a třetím čísle s nějakou seňoritou, protže to byl neskutečnej pel - mel. Jediný co film šlechtí jsou povedený hlášky a samozřejmě Pazička i když teda že by se tady zrovna dvakrát předváděla, to se říct nedá. Existujou filmy, kde tahle výsostná masérka ukazuje mnohem víc svého hereckého i nehereckého talentu. Snad první film, kde jsem neviděl ani Pazí kozy a to jsem se tak těšil, hrozný, co já všechno musím ve svým životě překosnout. ()

IQ Tiqe

Hned od začátku (kozy, prostitutky, ...) je vidět, že to bude laciné nevkusné erko. Provedení opravdu laciné je, ale když si odmyslím vše související s nevkusem a typickými nedostatky akčních filmů a naivitu, je nakonec slušně koukatelný a najde se i místo pro humor - pár výbuchů smíchu jsem absolvoval. Novinkou pro mě byl např. pád ze třetího patra s matrací. Postarší vražedkyně mi připomíná Helen Miren v Red. Nakonec si odnáším dobrou náladu, takže dám 3*. A proč jsem si ho pustil? akční/komedie + Paz Vega, Roden a pěkný plakát. # příběh 5 | hudba 5 | humor 4 | akce 7 | napětí 2 | pustil bych si znovu 5 ()

dopitak

Nejen Helen (která jako jediná ve filmu docela dobře hláškuje / "Ladies first"...) pracuje trochu v killbillovském stylu, on celý tenhle řádně ujetý a místy až nechutný film vypadá, jako kdyby někdo "příliš hodně zblízka" koukal" na Tarantina (jo, jestli to nevíte, osm z deseti Quentinových filmů se mi nelíbí). Žánrový a stylový mix někdy funguje, jindy ne. Jednoruký sekretář vedle nového využití doutníkového ořezávače, dva týpci bez peněz, kteří rychlostí Air Force One cestují Evropou, Karel Roden solidně hovořící anglicky (pozor, v zoo na malé dítě promluví i česky!), obr dick pod kiltem, angličtina, španělština, černhorština, ruština, to všechno nasekané za sebe, s rádoby akčními střihy, multiformátem atd atd, to je strašnej bordel. Díky bohu za docela povedený pomstychtivý konec. Příliš mnoho představovaných postav. ()

SeBig odpad!

To byla píčárna. Nějaka ruská verze Red, ale ještě mnohem otřesnější. Stará bába rasící záporáky, co nabíhaj do rány, týpek co plachtí s madrací dolu z paneláku, jo a je tu i Roden pozor náš herec.. paráda. ()

Yardak

Neuvěřitelně zběsilá akční-komedie, kterou nebral vážně snad ani osvětlovač při natáčení. Příběh je doslova "crazy", ale zase hrozně zábavný, takže snímek funguje alespoň jako dobrá komedie. Krásná Paz, Roden mluvící česky, občas vtipné hlášky, pár povedených scén a týpek z Eurotripu:D = ještě za 3. ()

Thomick

No, jazyků tu uslyšíte víc, než rozumu vycítíte. Ale své svérázné klady to má, a ne že ne. Samozřejmě úžasnou Paz (ale to je dost možná jen má úchylka, nevim), pár slušných záběrů, pravou řezničinu a navrch je Cat Run i lepší než to, co má údajně napodobovat ... prej Tarantino? Eh. ()

Terva

Karel Roden zde hraje postavu Vymahače Daniela Carveru - bývalého důstojníka v ozbrojených silách Ukrajiny. Dále se seznamujeme se všemi aktéry, které uvidíme v tomto příběhu. Jsou to postavy dobré i zlé, průměrné i nadprůměrné. CITÁT - Když se kouknu na její prsa, vidím mlíkárny......... "Komiksové" rozdělení obrazu jsem vřele přivítal. Mám tyto záběry rád. Když třeba dva lidé telefonují, vidíte v jednom okně volajícího, ve druhém okně volaného a třetí okno představuje někoho, kdo nevolá, ale rozhovor sleduje. Oken může být i více. CITÁT - Haló, slečno, mohla by jste si ukrást auto někoho jiného a ne to moje ?......... Catalina Rona (Paz Vega) řečená "Cat" což je naše ústřední postava se stala svědkem jedné krvavé situace a díky tomu se ocitla na útěku. Cat má totiž něco, co Carver (Karel Roden) hledá. Tím se my i ona dostáváme k další základní dvojici a to jsou zakladatelé nové detektivní kanceláře Julian Simms (Alphonso Mc Auley) a Anthony Hester (Scott Mechlowicz), kteří se do případu zapojí. Máme tu ještě jednu postavu, agentku a zabijáka se jménem Helen Bingham (Janet Mc Teer), sadistická a velice brutální postava, která se podílí na nejvíce prolité krvi ve filmu. CITÁT - Co za člověka usekne paži jednorukému ?.......... Musím pochválit krásné zpomalené záběry na letící střely, které si vždy najdou svůj cíl. CITÁT - Nebuďte nervózní......... Tohle je prostě sranda. Scéna okolo 90 minuty Carver vs. Helen je naprosto úžasná, krásně jsem si jí vychutnal. CITRÁT - Nezbedný, nezbedný ?......... ()

kaylin

Byl jsem docela překvapený z tohoto filmu. Jsou de skvělé akční momenty, výborné postavy a hlavně i humor, který jsem nečekal, ale místy mě opravdu pobavil. Není to nic skvělého, ale pro mě je to i tak milé překvapení, které je příběhově trochu snadné, plynoucí, ale celkově je to přesně to béčko, které se očekává. Větší krvavost by tomu nevadila. ()

bourec

Po skouknutí filmu In the blood sem se vrátil znova k filmu Cat run,a vlastně ani nechápu,co na tom komu vadí.Já mám totiž pro filmy Johna Stockwella slabost,nevim,ale nějak mě dokážou bavit víc než naleštěný komiksový mrdky za sto melounů,tady naopak prachy nejsou,ale funguje to slušně.60%. ()

mira007

Ty nahatý holky na začátku slibujou něco víc, než se pak divákovi dostane. Hvězdy dávám za ně a za Rodena,, jinak zbytečnej film. ()

bobstock

Chtěl jsem jen Rodena (of kórz stil béd jukrain sitizn), ale že dostanu i černohorskou bitku člověka s třemi amputovanými končetinami v porno kinu a tolik vnucených nechuťáren..to byl opravdu uctihodný výkon pánů scénáristů. 40% ()

M1k9 odpad!

Americké béčka (sračky) se tentokrát přesunuly na evropský kontinent. Mám pocit, že to je více béček napěchovaných do jednoho. Nelze upřít snahu potěšit diváka. Kdyby si dal někdo práci a vystříhal pár brutálních a trapných scének, tak je to +-- komedie. Nakonec však dávám 0. Scénář mi je proti srsti a zpracování je strašné. A hlavně herci... 0/10 ()

nessbeal

Dost dobra komedia, pobavilo ma hned viac veci, nie len cernochov had, ale aj mama Helen, to ze som pocul cestinu, normalne som si to pustil 2x a samozrejme krasna Cat...70% ()

mala_kea

Je to všechno takové samo na sebe parodické. Nic s ničím nesouvisí, vše je nedotažené a vtípky jsou jak z nosu. Vše je děsně ohrané a okoukané a Stockwell z toho ani nedokázal udělat jeden celkový film. Vše je jak složené z různých spotů a žánrů. Ještě že Vega je opravdu hot a nemůžete tvrdit "no, she is not ! ()

stanyslaw odpad!

Film tento jest důkazem, že hezké holky nemají rozum. Kdyby měly, tak by v tom Paz Vega hrát nemohla. A verbal má celkem pravdu, ale s tou hvězdičkou to přehnal. ()

mira.l

No nic moc teda. Pár snad i vtipných mpomentů, alecelkově takové nic moc natočené, dějově a postavami až překombinované "béčko". Jednou to bohatě stačilo. ()