Terminator Salvation: Temný počátek

• USA Terminator Salvation: The Machinima Series
všetky plagáty

V roce 2016 se bojovnice odporu Blair Williamsová vydává na smrtelně nebezpečnou misi, jejímž cílem je objevení hrozby, oslabující obranu lidí proti počítačové inteligenci Skynet a jejím smrtícím Terminátorům. V tomto originálním machinimovém seriálu Moon Bloodgood opakuje svou roli z Terminator Salvation a propůjčuje hlas Williamsové, která se utká s T-600, MotoTerminatory, Aerostaty a Hunter Killery. Machinima vytváří skvělou akci a styl díky speciální formě animace, která používá videoherních enginů a grafiky. (oficiálny text distribútora)

blondboss

Salvation ako štvrtý diel tejto série som mal veľmi rád a prišiel mi dosť podarene zrežírovaný so zaujímavo rozvinutým dejom. Tento doslova počítačový doplnok je vyslovene už len pre totálnych maniakov, ktorí túto sériu žerú všetkými desiatimi. Ja som síce fanúšikom, ale tento počítačový paškvil s otrasnými animáciami sa mi vôbec nepáčil a nepriniesol absolútne nič nové. Pre mňa to bola len šestdielna strata času a slabé dve hviezdy. 30 % ()

Chrustyn

Nejdříve vznikl film, poté hra a podle ní znovu film. Naprostá zbytečnost, přiživující se na známém jméně s plytkým příběhem zbytečně rozkouskovaným na 6 částí a velice špatnou animací, (byl použit engine z průměrné hry Terminator Salvation) kterou překonává 90% novodobých PC her. Opravdu to nemám komu doporučit. ()

PKD

Jen škoda té mizerné grafiky. Jinak příběhu a hlasového obsazení představitelky Blair Williamsové (squellá Moon Bloodgood) a pro mě jednoznačně hl.star T:Salvation, nemám výrazně co bych vytknul. Příjemná oddychovka, ve které se snad až na můj vkus, moc střílí a málo mluví. Což ale v budoucí válce proti strojům, je vlastně logické.:) ()

Terva

.....vzpomínky nás pronásledují. Straší v naší mysli jako duchové. Všichni jsme viděli věci, které nezapomeneme.....Blair Williamsová. Toto je její příběh. Tak si pusťte tuto graficky nezvládnutou spojnici, nebo spíše tuto možnou linii, ve světě, kde vládnou terminátoři. Zde se vytratilo cestování časem, zůstala jen současnost a osud několika lidí bojující za jednu odnož Odboje, která ještě neví kdo je John Connor. V tomto šestidílné seriálu budete mít i pocit, že dvounohý stroj Terminátor, vidí hlavní hrdinka poprvé v životě, alespoň se to při jednom dialogu pozdává. Čtyřnohé stroje zase moc připomínají brouky z Hvězdné pěchoty : http://www.csfd.cz/film/9302-hvezdna-pechota-starship-troopers/ Příběh je plný střelby a výbuchů a zvukově moc povedený, kdo miluje válečnou vřavu a střílení, bude zcela spokojený. Škoda, velká škoda tý grafiky. Tomuto žánru říká režisér Ton Helmstein Machinim ( Stroj a film ). Blair Williamsovou dabuje v původním znějí nádherná Moon Bloodgood : http://zebraisfood.files.wordpress.com/2009/03/moon_bloodgood.jpg Ano, přesně ta z T4. Hudbu dělal Trond - Viggo Melssen. ()

Shakers

Patrím do skupiny, ktorým sa Salvation páčil a zároveň, ktorým sa tento "Temný počátek" nepáčil. Animácie je strašná, príbeh nulový, akcie nepriehľadné. Dlho som chodil okolo tehto mini-doplnku, pretože mám sériu Terminatorov rád, ale toto bolo naozaj nudné a nepriehľadné a pre samotnú sériu alebo film, to nemá tiež žiadnu hodnotu. 35% - 2* ()

• Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné videohry společnosti Sony Computer Entertainment. (Terva)
  • Šestidílná série je preguelem k filmu Terminator Salvation (2009). (Terva)