V 50. – tých letech byly na Sibiři objeveny bakterie mimozemského původu. V roce 2004 se pokoušejí američtí vědci v přísně utajované laboratoři kdesi na Aljašce vytvořit mimozemský klon. V laboratoři se však stane něco špatného. Vědcům se ještě podaří vyslat nouzový signal a uzavřít celý objekt. Na místo je povolán tým amerických vojáků, kteří mají za úkol zjistit, co se zde událo. (videofil)

vrch07256732

Niečo na spôsob Resident Evil ale vo veľmi lacnom prevedení. V zásade dosť otrava, ono rok výroby 2004 hovorí sám za seba - natáčalo sa aby sa niečo natočilo a predalo...ta tam sú dobré časy hororovej kinematografie... idem pozrieť nejakú vlasatú ducharinu - tam aspoň viem čo dostanem a neočakávam nejaké ambície. ()

Sinusiridum odpad!

Já se těšila že bude večer horor!!! :-)) BYL!! :-) filmu se překvapivě dařilo ztrácet moji pozornost každých pět minut, dalších pět minut psycho jak je to pitomý a rychle přepnout..nicméně..vždy jsem mrkla zpět co se stalo dál....a NIC..pořád stejná zmatenost dokolečka dokola....už jméno Lorenza Lamase jako hlavní hvězdy dopředu lecos slibovalo :-) Nesmírná únava po celý film, chvílemi smích, když střelili nakonec doktorku mezi očka velká úleva :-))) + konečný "NEPŘEDVÍDATELNÝ" šok!!!!! hahaaa...musí do Bílého domu...LOL. ()

waits

Něco sem o tomhle dílku napíšu, ale jen pro to, že toho ještě nikdo neujal. Splácanina bez prvku originality (začátek viz obsah filmu), která dále pokračuje nesmírně nudným střílením po napadených členech své jednotky, přičemž vykrádá známá žánrová klišé, včetně závěru. Kdyby mi to nepřišlo hloupé, vypsal bych děj detailněji, aby se na to už nikdo nemusel dívat, ale třeba existuje někdo, kdo chce vidět Lorenza Lamase v protichemicke masce a potěší ho pohled na trikové efekty z roku raz dva, nevím. Rozpočet jistě nebyl přehnaný, možná by se na něj složili režisér s herci, protože ve snímku se neutrácelo prakticky za nic - čistá levná interiérová práce s množstvím rozhovorů, u kterých padá hlava. Film jsem viděl na Horror Channelu, což mělo nevýhodu (nechytil jsem některé dialogové jemnůstky) i výhodu (v reklamních blocích běžela upoutávka na Frightfest v londýnském Empire Cinema koncem srpna, takže alespon některé strašidelné záběry byly ten večer k vidění) ()

Phobia

Laboratoř smrti? Spíše kabaret srandy, ale pořád o poctivou facku lepší než ten zvratek "Encrypt", co běžel na Prima Vůůl předtím. Už jméno Lorenzo Tlamase dopředu inzerovalo, co od téhle taškařice očekávat, ale byla jsem utahaná jak štětka po trojité směně, nechtělo se mi prostě od čumbedny vstávat. Absolvovala jsem dobrovolně sci-fi komedii o tom, kterak na vědce a jejich vojenský doprovod útočí mimozemský kmen kapavky. Asi proto měli hrdinové na hlavách akvárka místo přileb... Chechtala jsem se nejapně dementním dialogům, nelogickým chcancům v ději i roztomile amatérským efektům. Byla jsem včas varována a nestěžuju si, nejsem zklamána s ohledem na nulová očekávání, ve skutečnosti jsem předpokládala, že ten film bude horší průser. Protože jsem pro "Encrypt" vypotila jednu hvězdici a "Deep Evil" mi přišlo přece jen zábavnější a stravitelnější, plácnu sem natruc 30%, tedy hvězdice dvě. ()

djbarrel

Opět jeden film u nějž mi nejde na rozum nízké hodnocení a rozhodně bych neřekl, že je v něm "všechno špatně" . Děj i příběh jsou naprosto v pořádku a rozhodně nemíří do Z vod, ale je to prostě béčko. Dokonce i herci byli koukatelní a Lamas "hrál" o třídu výš než obvykle. Rozuzlení příběhu bylo taky OK. Prostě průměrné sci-fi béčko, u kterého se nedostávalo asi moc peněz a jehož tvůrci dobře pochopili, že když nemají na pořádné efekty tak prakticky nepoužili žádné a vystačili si s rozléváním vody a nějakého gelu. A s gumovými maskami. Ty byly tragické, ale co, je to prostě béčko. Celkové resumé 50 % ()

• Natáčanie filmu prebiehalo v Kanade a trvalo iba 14 dní. (hladass)