Čtrnáctiletá Annie se prostřednictvím chatu a webové kamery poprvé zamilovala. Nemohla tušit, že se stala předmětem zájmu anonymního pedofila, který při prvním setkání krutě zneužil její naivity a chladnokrevně ji znásilnil. Pro Annie už nic nebude takové jako dřív. S děsivým traumatem mladé dívky se těžce vyrovnává celá rodina. Vyšetřování FBI navíc dokazuje, že zdaleka nebyla první obětí tohoto internetového sexuálního maniaka. Otec Annie by nejraději vzal spravedlnost do vlastních rukou, dochází však k poznání, že jediné, co teď všichni mohou udělat, je být v této situaci jeden druhému oporou. (oficiálny text distribútora)

rikitiki

Mladá Liberato hraje jak z partesu a to samé, i když více očekávané, je Clive Owen. ___Není to detektivka, ale psychologický příběh o tom, jak se rodina vyrovná se znásilněním (?) dívky, která je v naší společnosti považovaná za příliš mladou na sex. A v tom to je, naše společnost se s tím vyrovnat nedokáže. Být to u přírodních národů, tak by si nejspíš řekli: A co? Aspoň se děvče zaučilo. Být to směrem na východ, tak by otec podřízl jak dívku, tak muže, který s ní byl. ____ Ale v tomhle společenství je dívka znásilňovaná několikrát. Nejdřív tím úchylem, ale horší je znásilnění důkladnou lékařskou a policejní prohlídkou. Nejhorší je ale znásilnění vlastní rodinou, protože to nikdy nepřestane, stále ji budou poměřovat tím jediným krátkým zážitkem, stále už pro ně bude ta znásilněná, hloupá, ubohá. Nešťastný los. ____ Závěrečná poznámka jen pro mne: Clive Owen hrající fotříka od rodiny? Ach, jaký žal! /8. 6. 12./ ()

Kailo

V úvodu filmu si říkám ,,kde nechal Clive(jako postava) mužské myšlení?! Potažmo, kde je nechal Rosíček Shwimmer?", a v druhé si řikám - ,,co to dělá, proč to dělá, proč jedná tak lehkomyslně a zbytečně agresivně, proč je ta malá holka tak naivní a blbá, proč jsou vlastně všichni blbí?" Celých 90 minut jsem na to nemohl přijít a štvalo mě to, ale posledních pár desítek minut dovolilo mé napuklé žíle, zase v klidu splasknout. Film jako takovej, je suprovej - Clive, zajímavé kontroverzní téma - internet a úchylové, skvělé dialogy a, jak se dalo čekat, dobře odehrané role. 75% [HD] ()

gogo76

No čo s takou dcérečkou? U mňa je isté, že by schytala pár dobre mierených faciek - také „materské“, aj keď som otcom. Po „vychladnutí“ sa jej pokúsim vysvetliť, že kurevník, ktorý ju na hoteli sexuálne zneužil už na prvej schôdzke, ju určite nemiluje, zvlášť ak sa niekoľko dni „po“ ani neozve. Na internete sa nájde veľa dobrého, ale i hromada špiny a úchylov všetkého druhu. Film celý príbeh spracoval vierohodne, podobných prípadov musia byť tisíce a dúfal som , že sa to nezvrtne do typického amerického thrilleru , kde to Owen z koltom všetko „vybaví“. Postavy sa chovajú približne tak , akoby sa chovať mali a ak si niekto naivne myslí, že jeho dcére sa to nemôže stať, tak je na veľkom omyle. Záverečné vyplakávanie pri bazéne mi už trošku nesedelo a v hodnotení som váhal, no veľké plus má film v tom, že dokáže poučiť a poukázať na veci, na ktoré si treba dávať pozor. Ak máte v rodine 13-15 ročnú naivnú počítačovú „kozenku“ , je to jasná voľba. 60%. ()

peiton odpad!

,,Všetky rozumné webové stránky odporúčajú,aby sa človek s potencionálne nebezpečnou neznámou osobou stretol na mieste plnom ľudí a aby o tom upovedomil rodinného príslušníka alebo priateľa".Také spracovanie si už aj tak dosť klišovitý námet nezasluhuje no aj napriek tomu,zjavne tomu celému chýbal dynamický prechod celým dejom,ak tam vlastne nejaký bol.Bolo nám ,,konzumentom naservírované" jedno veľké suchopárne dielo bez možnosti posunu vpred a o celkovej gradácii deja ani nehovoriac.Ved prečo sa oplatí počkať (ak už odpadávate samou nudou,a ste úprimne zvedaví ako to celé dopadne) ak už nie pre šokujúci alebo aspoň tak trocha uspokojivý záver??!Nič s horeuvedených požiadaviek tu bohužiaľ nehrozia.Dovolím si prirovnanie nedeľného obeda bez dezertu.Celé my to prišlo ako nevydarené série rodinných filmov s 90-tych rokov. Už nikdy viac a strata času!!! ()

robbiee

[imdb: 7.2/10] | me: Trailer lákal diváka na niečo mrazivé, ale v celkovom dôsledku je to "iba" psychologická dráma postavená na výborných hereckých výkonoch a dialógoch týkajúcich sa jednej a tej istej ústrednej témy. Práve preto môže dôjsť pri očakávaniach akého si thrilleru možno až k pocitom nudy, resp. k sklamaniu, pretože napätie, ktoré sa na začiatku pekne kryštalizuje postupom času mäkne a ostáva už len psychologický pohľad na jednotlivé charaktery a ich spôsoby akými sa vyrovnávajú so vzniknutou situáciou. Takže odporúčam vypustiť predstavu thrilleru pred pozeraním tohoto snímku z hlavy a človek si tak odnesie príjemný herecký zážitok s určitým odkazom a hĺbkou. Ja som očakával niečo trošku iné a tým sú aj moje konečné dojmy ovplyvnené, celkový pocit je ale dobrý. [3 a pol *] ()

• Když si Will (Clive Owen) píše s neznámým mužem na interentu, jde o autentickou konverzaci mezi uživateli "fleet_captain_jaime_wolfe" a "sadlilgrrl" převzatou z webu www.perverted-justice.com. (Mr. Filuta)