Walking Dead

• Česko Živí mrtví (viac)
USA, (2010–2022), 134 h 18 min (Minutáž: 40–67 min)

Tvorcovia:

Frank Darabont

Réžia:

Frank Darabont, Ernest R. Dickerson, Greg Nicotero, Michelle MacLaren (viac)

Predloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (viac)

Recenzie používateľa Deyw k tomuto seriálu (14)

Walking Dead (2010)

v roce 2010 jsem videl prvni serii a byla to bomba.. v roce 2011 jsem rozkoukal druhou serii a znicilo mi to celej serial...po 5ti dilech sem skoncil a uz sem to nechtel ani videt..tedka v roce 2016 jsem se k serialu vratil..prvni serie byla proste bozska...druhou jsem radsi preskocil a pustil si posledni dil abych byl v obraze a zacal jsem 3ti serii, no uz to neni ono jak je to starsi a byl problem to sehnal, ale jediny co je na serialu zajimave a co me drzi ve sledovani je Andrew Lincoln, kterej to hraje jako svine..objevil se ve 3serii guverner a to je taky zajimava postavicka..budu pokracovat a dam report..takze 1season = 100% 2season = odpad! 3season = 80% 4sason = uz se na to nedalo divat a zase sem skoncil se sledovanim. update: 5.11.2016 - tak sem se rozhodl pokracovat... 4,5,6 serii sem vynechal nedalo se na to divat bylo to o hovne..pustil jsem si jen konec 6serie a zacal jsem 7, ktera vypada hned po 1serii zatim nejlip...skoda tech zbytecnych serii... :-( AHA koukam, ze 7 serii reziruje Darabont tak se nedivim, ze je to o nekolik levelu dal, nez ta vypln debilni...bohuzel od 2-6serie znicila serial, kterej mohl mit ultimatum.. :-( ()

Season 1 (2010) (S01)

Topka - ikdyz dneska spise nostalgie ale tady se lincoln nasel! ()

Season 2 (2011) (S02)

2season sem klasicky preskocil nemam to rad a zacal az od 4te. - sem pica plesniva bylo to kurevsky dobry..ten vyvoj postav / pribehu je proste top..skvele sem se bavil ()

Season 3 (2012) (S03)

3season sem klasicky preskocil nemam to rad a zacal az od 4te. - klasicky sem debil - mozna jedna z nej sezon, rick je zvire! ()

Season 4 (2013) (S04)

4season sem klasicky preskocil nemam to rad a zacal az od 5ky - hodne dobrej vyvoj postav..nemoc je drti nasracky plus svine lidi..mazec! ()

Season 5 (2014) (S05)

Dobra serie...nejvetsi dojak epizoda CODA...potom alexandrie a rickovo family si nemuze zvyknout na “normalni” zivot..deprese,uzkost..rickovy totalne mrdne, ale pak se to cely zase preklene a jde se hlasovat o vyrazeni ricka z komunity...jak to dopadne ?? super serie davam 4* ()

Season 6 (2015) (S06)

totalni sleha! ty zvraty,pribehy..kurva to je top..postavy jsem si zamiloval a ten konec..kurva zakonceni! ()

Season 7 (2016) (S07)

vybijena jako svine..cely dobry par slabochu ale postavy,emoce a hype slape jako krava a negan je zvire prvotridni..konec jako svina..de se do valky !! ()

Season 8 (2017) (S08)

furt super..ten zvrat sem fakt necekal a zaplalal sem..konec slusnej a sem zvedavej co bude dal! ()

Season 9 (2018) (S09)

hodne dobry..skoda ze nebylo evolve ale i tak cool..a ta scena daryl vs kokot beta asi nej scena z celyho wd a rick no...to bylo silny kurva.. ()

Season 10 (2019) (S10)

hodne top serie..negan je neskutecnej borec a serial tahne misto ricka skvele...negan s darylem jsou tahouni serialu..ten konec wow..tesim se na posledni sezonu! ten negan...jak ho maj za novou alfu a rekne typci mi prinesli zbrane :D a pak ten beta..vis kdo to byl vole ?:?D:D chcal sem blahem ! michone sem obulel :( ()

Istá záhuba (2020) (S10E16)

vse splnilo ocekavani a vlastne sem to cekal podobny..ale bylo to hrozne uspechany a vubec neprociteny..cekal sem delsi epizodu...ten hajp a zpozdeni za to muzou..vyjit to hned sem spokojenej..no hura na posledni serii.. :) ()

Tu je Negan (2021) (S10E22)

hodne velkej narez kurva..jeden z top dilu...chci negana solo serial ihned! ()

Odpočívajte v pokoji (2022) (S11E24)

A je to..konec...kazdej rok teseni na nove wd je pryc..nuda nastava...hmm a co ted dpc 😳😭 spoiler: hodnoceni konce nvm, jsem rozpolceny..jsem na 3-5* 🥹 cekal sem trosku neco jinyho, nez happyending, fakt nvm 😒 ()

Kevin Costner kraluje televizním ratingům

23.07.2022

Živí mrtví se dočkají dalšího spin-offu

Živí mrtví se dočkají dalšího spin-offu

08.03.2022

Dočkáme se Fortnite filmu?

Dočkáme se Fortnite filmu?

12.10.2021