Walking Dead

• Česko Živí mrtví (viac)
USA, (2010–2022), 134 h 18 min (Minutáž: 40–67 min)

Tvorcovia:

Frank Darabont

Réžia:

Frank Darabont, Ernest R. Dickerson, Greg Nicotero, Michelle MacLaren (viac)

Predloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (viac)

Recenzie používateľa Rodriguez k tomuto seriálu (90)

Walking Dead (2010)

Walking Dead odstartoval nevídanou vlnu smrti kráčejících v ulicích měst. A nejen tam, protože ten neutuchající hlad po lidském mase je šílený! A tak mrtvoláci vyráží do akce... *** 1.série: 90%, 2.série: 70%, 3.série: 90%, 4.série: 90%, 5.série: 90%, 6.série: 90%, 7.série: 70%, 8.série: 75%, 9.série: 85%, 10.série: 55%, 11.série: ???! ()

Season 1 (2010) (S01)

Seznámení se seriálem Walking Dead v jeho plné kráse. Mrtví se valí krajinou a krvežíznivě zabíjí vše živé! 100% ()

Staré dobré časy (2010) (S01E01)

Celých 64 minut napínavé podívané, kterou bych za nic neměnil! Líto mě bylo akorát toho koně, když se do něj nemrtví pustili s takovým odhodláním. První díl - 90%. ()

Pach krve (2010) (S01E02)

Začít se dobrovolně máchat v těch chodících sračkách, hmm, to chce odvahu a koule na takovej smrad. Se ani Glennovi nedivím, že hodil takovou šavli :-D 90% ()

Krátké shledání (2010) (S01E03)

Ed byl nesympatický křupan, kterej potřeboval pořádně profackovat, takže když ho Shane potahal po dvorku, byl jsem celkem rád :-D A Marle, netruchlím... 90% ()

Rukojmí (2010) (S01E04)

Když jsem v roce 2012 viděl prvně tento seriál na českých obrazovkách, byl jsem unešen. Proto jsem si řekl, že je čas se na něj podívat znovu. Nelituji, protože dozrál jako správné víno! 90% ()

Lavina (2010) (S01E05)

První série nabízí asi to nejlepší z Walking Dead. V tomto díle utržila skupinka přeživších smrtelné ztráty a musí se rozhodnout co dál. Poslední nadějí je CDC, středisko pro výzkum bakterií, kde se snad vyvíjí protilátka a záchrana pro lidstvo? 90% ()

Testovací subjekt 19 (2010) (S01E06)

Skupina dosáhla cíle! Ano, dveře CDC se otevírají....ale zjištění je více než smutné. Má vůbec někdo naději na přežití?! 90% ()

Season 2 (2011) (S02)

Druhá série nás po trápení s cestováním zavedla na farmu, kde chce naše skupina načerpat síly, doplnit zásoby a snad vyrazit někam dál. 80% ()

Cesta do neznáma (2011) (S02E01)

Dálniční chodci jsou prostě vynikající! 90% ()

Krev mé krve (2011) (S02E02)

Není nad to jít si do lesa na procházku. To vám pak může jít o život. A ztracená holka nikde. Veškeré šance se pak zdají nulové, ale jen do té doby než narazí na farmu. 90% ()

Zásah v pravou chvíli (2011) (S02E03)

Čím více se někoho snažíte najít, tím menší jsou šance, že se někdy objeví. Na farmě se mezitím rozběhla záchrana Carla, kterého v lese nešťastnou náhodou postřelil Otis. Shane se proto s Otisem vydávají pro zdravotnický materiál do nedalekého záchraného centra ve škole. Jenže zůstanou odříznutí a chlapec je hodinu od hodiny slabší. 80% ()

Čerokézská růže (2011) (S02E04)

Tak naše skupinka se zasekla na farmě a zatím se marně pokouší najít Sophii. Při nabírání vody ze studně zjistí, že jeden mrtvák si šel zaplavat. Při jeho "záchraně" se však stane nehoda (což je nejlepší pasáž dílu!) a voda se kontaminuje. 80% ()

Chupacabra (2011) (S02E05)

"Mám den blbec. Ležíš tu v blátě jak použitá šprcka!" :-D Kolotoč kolem ztracené holčiny pokračuje a nic pořádného se neděje. Tohle mě v té 2.sérii vadilo, že běhají po louce, v lese a nejsou schopni se posunout někam kupředu. Ještě že to třetí série zachránila! 70% ()

Tajemství (2011) (S02E06)

"Nemaj maminku. Třeba je jinde. Třeba ji snědli. Každej je pro někoho jídlo." Tohle farmaření včetně okopávání záhonků jen se špetkou akce je nuda. Strašná nuda. 55% ()

Stodola (2011) (S02E07)

Nejenom, že nebezpečí číhá všude okolo, ale i nedaleká stodola na pozemku skrývá svá tajemství. Ano, je plná mrtváků. A konečně skupina po útrapách hledání nalezne malou routomilou Sophii. 80% ()

Nebraska (2012) (S02E08)

"Měl jsem to pevně v rukou" a pak se to všechno posr*alo! Naše skupina musí bez milosti opustit pozemek a vydat se opět na cestu. Jenže mezitím se ještě stane spousta dalších událostí.... 90% ()

Přestřelka (2012) (S02E09)

Někdy si skočte zalokat do lokálu. Nikde ani noha, pití zdarma. Jenže zničeho nic se objeví dva záhadní cizinci a rázem je o velký problém zaděláno. A aby těch starostí nebylo málo, tak Shane dělá jednu potíž za druhou a Andrea mu přitakává. 90% ()

Víc než dál (2012) (S02E10)

Jedem si takhle na projíždku, vypustit jednoho zlobivého kluka a když už se zdá, že je to to pravé místo....vyřítí se horda mrtváků. Mezitím se vzpurná Andrea hádá s kde kým. Shane se nám pěkně vybarvil a skupina se začíná pomalu rozpadat díky mezilidským vztahům. Je vůbec nějaká naděje na život tam venku? 90% ()

Jeden rozhněvaný muž (2012) (S02E11)

Když to člověk vidí, tak se mu chce až brečet. Škoda dalšího ze "Sedmi statečných". 80% ()

Kevin Costner kraluje televizním ratingům

23.07.2022

Živí mrtví se dočkají dalšího spin-offu

Živí mrtví se dočkají dalšího spin-offu

08.03.2022

Dočkáme se Fortnite filmu?

Dočkáme se Fortnite filmu?

12.10.2021