Daryl a Carol sa dostanú na rázcestie a každý z nich sa vydá vlastnou cestou. V osamotení však obaja strácajú svoju zvyčajnú silu aj odvahu, cítia sa krehkí, ohrození a aj tie najjednoduchšie problémy sú zrazu takmer neriešiteľné. Bude tento rozchod zlomovým bodom, po ktorom sa k sebe vrátia a ocenia výhody svojho priateľstva, alebo sa už nikdy nestretnú a ich odlúčenie bude trvalé? (TV JOJ)

HNTR

Když jsem zjistil, že 10. Série bude mít o 6 dílů navíc, tak jsem byl docela rád. Jenže tyhle díly i když jsou bonus, tak vůbec nikam děj neposunujou a to mě hrozně štve. Ve finále by bylo lepší. Kdyby se tvůrci na plno věnovali 11. Sérii, kde se má příběh zakončit. Carol je nudnej blázen a Daryl toho taky moc nepředvedl. Slabota. Snad aspoň poslední díl s Neganem zase trochu zvedne laťku. ()

Olík

Už máme za sebou nějakých 150dílů, a ač fanoušek seriálu, nikdy jsem nepocítil nutkání komentovat jednotlivé epizody. Ale v desáté sérii se tak dlouho mlátilo mrtváky džbánem po hlavě až se jim utrhlo ucho. Sledovat třičtvrtě hodiny střídání lovu na krysu s opravou motorky….opravdu? A to se nebavíme jenom o tomto díle. Myslím, že nastal čas to celé vést k nějakému závěru, protože už to celé začíná srmrdět. ()

Najt

Nejhůře hodnocený díl od začátku seriálu a mě kupodivu bavil víc než ten předchozí. Sice se v něm děj absolutně nepohnul a hlavní aktéři dělají asi ty nejmíň důležitý věci od počátku seriálu, ale zase se dostavila postapo atmosféra a scéna, kdy v noci Daryl opravoval mašinu, nebo scéna s autem pro mě byla daleko pocitově zajímavější, než nějaký santusáci se starwars oblečkama. Je pravda, že v této epizodě už autoři nevědí co dál, protože hlavní děj epizody se točí okolo krysy a polívky a na předposlední epizodu jubilejní série to je teda hnůj. Ale na druhou stranu se dostaví pocity apokalypsy, kdy je hlad, deprese postav a řešení prachobyčejných kravin a alespoň se po neustálém intrikaření a bojích cítíme trochu reálně. ()

AllShallFall

Už od smrti Bety, kdy mimochodem tahle série měla skončit, kdy dlouho čekáme na 11 sérii, přijde místo toho pěkně prosím absolutní ždímání. Zbytečné episody, které jsem si s nadšením pouštěl z lásky k seriálu. Probudily ve mě nasranost. Po shlédnutí předešlých dílů, které do universa Walking dead přinesly úplný hovno, jsem se rozhodl, že další díly vidět nechci (možná poslední díl si ještě rozmyslím) a tahle série pro mě skoncila. Vy, co máte rádi seriál, na to raději také nekoukejte. Nebo budete nasraný stejně jako já. Hodnocení 46% kdysi tak úžasného, postapokalyptického seriálu, který trhal žebříčky sledovanosti, je vlastně úplné dno a hanba, kam to vlastně celé došlo. ()

Doomcourier

Epizoda, která měla odlehčenou atmosféru a žádný posun v ději (což je ale tím, že to je bonusová epizoda). Možná se u toho i párkrát zasmějete. Na jednu stranu mě štve, že se děj neposouvá, ale na druhou stranu je zajímavé vidět svět apokalypsy jinak než války mezi skupinami. Podobných dílů v celém TWD universu moc není, takže za mě průměrná epizoda. ()

• Na konci epizody hraje skladba „No Worries“ od Amateur Blonde. (Doomcourier)