Trojica Yumiko, Eugene a Ezekiel na svojej misii v Pittsburgu stretne skvelo vyzbrojenú mladú ženu Juanitu Sanchezovú, ktorá si hovorí Princezná. Celý rok nestretla človeka a žije sama vo vyľudnenom veľkomeste, kde ju neohrozujú gangy, len zombie, ktoré likviduje samopalom. Spojenci sa jej rozhodnú dôverovať aj napriek tomu, že im streľbou na nemŕtvych odoženie kone. Má však prístup k dopravným prostriedkom, a tak Ezekiel navrhne, aby ju prijali do skupiny, ak im dá auto. Princezná ich vezme k vojenskému skladu. Je však zamínovaný a stačí jeden nesprávny krok, aby celý explodoval. Medzitým Beta a jej obrovská armáda zombíkov vchádzajú do pevnosti Hilltop. Aaron a Alden, ktorí sa tam skrývajú, informujú vysielačkou Daryla o príchode Bety a prípravách Šepkárov na útok. S Darylom prichádza aj malá Judy. Negan prezradí Lýdii, čo sa stalo Alfe. (TV JOJ)

Najt

Ještě horší než posledně. Beta se nakrknul, to jeho šeptání působí, jak kdyby si povídal s nějakými vnitřními hlasy. Celkově mě šeptačí přestávají bavit. Michonne je definitivně pryč, hledá Ricka, objevuje nový svět, to by byla nejlepší cesta, ale tady to je jen zástěrka pro odchod nejlepších postav. Nejdřív Rick pak Maggie a teď i Michonne. V Alexandrii to taky smrdí, je opuštěná, skupina se nějak záhadně spojila kdesi a je v tom trochu zmatek. No zatím se nic zásadního v této sérii nestalo. ()

GejmronCZ

Sakra Cailey Fleming je fakt úžasná herečka a už v tak mladym věku. Já jí žeru. Dokonale tam sedí. Když začala brečet jen tak, tak jsem si fakt říkal "No ty krávo, wow. Ta je fakt dobrá." Jsem zvědavej jak se zlepší do budoucna. Snad si vybere ty správný filmy/seriály, aby to nebyly shity. Přeju jí úspěch, fakt. Zaslouží si to. BTW ta Princezna je fakt cvok XD ()

ZeroCZ1233

Epizoda pokračuje v duchu té minulé a zároveň funguje jako takový její dovětek. Nová postava svérázné Princezny velmi věrně adaptuje svou předlohu (naštěstí to tvůrci neženou ad absurdum, jak jsem obával) a dodává TWD nádech humorně potrhlé taškařice v dostatečné míře, tudíž vážná atmosféra je nerozmělněna, spíše okořeněná. Bohužel, tohle je možná poslední epizoda tohoto roku, tak si ji zkuste aspoň trochu užít, kdo ví, kdy se nám TWD zase vrátí... ()