Walking Dead - Season 10 (2019) (séria)

Ako to vždy býva (S10E05)

(epizóda)
  • Česko Jak to vždycky je (viac)

Kelly uloví diviaka, ale napadne ju stádo zombie. Podarí sa jej utiecť, ale nie veľmi ďaleko, a mŕtvi sa blížia. Negan zmizol a dostal sa k potoku, kde stretne mladého muža, ktorý ho obdivuje ako veľkého vodcu, ktorý úspešne riadil veľkú skupinu ľudí. Negan a jeho nový spoločník Brandon počujú z autobusu volanie o pomoc. Skupina, ktorá pátra po Kelly, nie je úspešná, ale aj tak nájde nejaké stopy. Omega sa pri zabíjaní zombie nepríjemne poreže, ale našťastie sa nablízku objaví Aaron s obväzmi. (TV JOJ)

Najt

Světlé chvilky Negana. I tahle postava je schopná projevit emoce. Potom si vzal svoji bundu a pálku a já měl pocit, že je zase stejný debil jako před 7 lety. Ale " vy pytle sraček, co musí člověk udělat, aby ho tady sežrali" ta hláška mě pobavila. Každopádně Negan narazil na shnilé kůže, Daryl ukazuje znovu, že je borec a královi se krátí čas. Mezitím alfa vymyslí plán. Takže i když se opakuje sedmá série, jen zachránce vystřídali pošuci v maskách, kvalita je alespoň na podobné úrovni. ()

Pilda17

Neganovo díl, Negan je zpět a opět něco ukázal se svého úmu. Předchozí díl už byl téměř na 3*, ale ještě to ustál, tento díl se blíží spíše 5*, takže jen tak dál. Tohle je směr, kam by seriál měl směřovat. ()

adamix

Opäť slabý diel, nie však tak hrozný ako ten predchádzajúci. Negan je po Rickovom odchode najzaujímavejšou postavou (ak nerátam Alfu a Betu), tvorcovia sa mu snažia prenechať nejaký ten priestor ale ani ten to tam sám nezvládne utiahnuť, hlavne, keď má za sebou nadržaného a ukecaného fanúšika, ktorý by si od tej doliezavosti zaslúžil pálkou po hlave. Našťastie sa mi prianie tak celkom splní a prichádza menšie Neganovo znovuzrodenie, po ktorom nasleduje konečná zápletka prvej sériovej etapy. Vyzerá to, že nabudúce sa bude konečne niečo zásadného diať. ()

BROKEN_

"Little pig, little pig, let me in ". 5 epizodu si krade pro sebe náš milovaný, NEGAN!! Na něm jde vidět že jeho charakter se změnil, ale pořád v sobě nese toho cool týpka, který dokáže udělat úsměv na tváři svým postojem, pohledem, a hlavně těmi hláškami, které jsou někdy k nezaplacení. Vztah Daryla a Connie mi přirostl k srdci, miluju tuhle dvojku. Jinak co se týká Šeptáčů, jsem zvědavý co Alfa vymyslela pro Gammu, bude to hodně zajímavé. Závěrečná scéna je BOŽÍ!! OLD NEGAN IS BACK! " All right you big ass freak, let do this." :-D ()

TheEvilTwin

Konečně díl, který stojí za to. Zrod nového Negana byl absolutně luxusní a celý díl jsem narozdíl od předchozích hltal naplno. Snad se to udrží v podobném smyslu i dále, protože to pomalu ztrácí dech... ()

• Magna (Nadia Hilker) poslouchá gramofonovou desku s novou písničkou herečky Emily Kinney, představitelky již zesnulé Beth Greene. V seriálu však písničku zpívá muž. (willy1)