Walking Dead - Season 10 (2019) (séria)

My sme koniec sveta (S10E02)

(epizóda)
  • Česko My jsme konec světa (viac)

V retrospektíve odhalíme pôvod Alfy a Bety. Ako Alfa dokázala udržať svoju dcéru v ťažkom období pri živote? Po skončení zimy sa Šepkári pokúsia zväčšiť svoje stádo zombíkov. Frances, jedna z členiek skupiny Šepkárov, sa ešte nespamätala zo straty svojho dieťaťa. Hrozí, že vďaka nej sa skupina dostane do nebezpečenstva. Alfa sa musí rozhodnúť, ako naloží s nespoľahlivou ženou a koho zo skupiny povýši a vymenuje za Gamu. (TV JOJ)

BROKEN_

Backstory Alfy funguje neskutečně dobře. Líbí se mi že Alfa není jen " zvíře ", ale dokonce projevuje lidskost. Samantha Morton v roli Alfy je úžasná, dechberoucí. Za co jsem ale nejvíce nadšený, je hororová atmosféra. Ta intenzita některých scén je skvělá, tohle zkrátka v tomhle seriálu už delší dobu chybělo. Zkrátka 2 epizoda se zaměřuje na Alfu a Betu, a je to velice povedené. Podle ukázek to vypadá, že se to zase rozjede v tom nejlepším slova smyslu. UŽ SE TĚŠÍM NA DALŠÍ DÍL!! ()

Davidkkk

Netajím se tím, že TWD mě už nerajcuje tak, jako před lety, a dokonce jsem nebyl uspokojen ani (mnohými milovanou) devátou sérií. Když jsem se po prvním velice vlažném díle 10. série dozvěděl, že druhá epizoda se bude věnovat pouze Šeptačům a jejich vzniku, nebyl jsem nadšený. Epizody, které jsou zaměřeny na jednotlivé postavy (S04E06, S04E07 - Guvernér, nebo snad největší přešlap historie TWD - S06E04 - Morgan), jsou největší slabinou seriálu a nenávidím je. Tato epizoda mě však v mnohém překvapila. Má vynikající tempo, má důvod, proč vznikla, a především vás vystupující postavy většinu času baví. Pro mě osobně se jedná o velice povedený díl, a dokonce jeden z nejlepších dílů za poslední dobu. ()

Pilda17

Epizoda nemá zrovna dobré hodnocení, ale hlavní důvod je spíš, že se děj nikam neposouvá. Zůstáváme na místě a vracíme se do minulosti Alfy, což není špatné. Zjistit informace o hlavním záporákovi a jeho pravé ruce Betě není vůbec na škodu. ()

• Fotka v prosklenné nástěnce v jednotlivých záběrech mění svou polohu. (Duoscop)