Po Aldenovi a Lukovi niet žiadnych stôp, doslova sa vyparili. Dokonca aj pátracie skupiny našli len mŕtve kone týchto mužov, ale nie ich telá. Našepkávači ich sledujú z diaľky.  Daryl a Henry (Matt Lintz) odhaľujú tajomstvo traumatického detstva Lydie (Cassady McClincyová). Jej matka (Samantha Mortonová), vodkyňa skupiny Našepkávačov, sa zrazu objaví pred bránou Hilltopu. Predstaví sa ako Alpha a žiada svoju dcéru späť. Daryl a Henry sa pomaly začínajú dostávať Lydii pod kožu a získajú aspoň základné informácie. Lydia vysvetľuje Henrymu traumy zo svojej minulosti. Keď sa začala apokalypsa, bola so svojou rodinou v bunkri v Baltimore. Muž, ktorého jej matka nechtiac zabila, keď chcel z bunkra ujsť, sa v noci premenil a zabil jej otca, kým matka sa pred zombie schovala do bezpečia. Tara, Magna, Yumiko a ďalšie márne hľadajú Aldena a Luka. Nájdu len ich kone, na ktorých si pochutnávajú chodci. Niekto ich zabil a stiahol z kože, aby prilákal zombie. Prečo? (TV JOJ)

BROKEN_

Ty dva týdny utekly jako voda. V tomhle dílu se především mluví, ale zjišťujeme důležité zajímavosti v příběhu. Celý díl se odehrává na Hilltopu. Nic proti tomu nemám, ale chtěl bych vědět jak si vede Alexandrie a Království, tam jsme byly zatím v 9 sérii krátce. Flashbacky sou povedené, a ukazují počátek cesty v apokalypse Alphy. A musím říct, jde z ní strach. To jak tvůrci říkaly před 9 sérii, že se jedná o nejlepšího záporáka, tak zatím to tak vypadá. Negan byl záporák, jenže měl pravidla kterými udržoval pořádek a bezpečí svých lidí. Zato Alpha na sebe bere strašně velkou pozornost, a myslím, že naši hrdinové budou z ní mít nasráno( někteří:D ). Závěrečná scéna top. Klasický TWD, nalákat lidi na další epizodu, a to se jim neskutečně daří. ()

ALIENka_

Sakra v týhle epizodě se skoro vůbec nic nestalo snad krom konce. Celej díl se snaží Daryl a povedenej králův synek dostat informace z dcery vůdce Whisperers. Králův "syn" má totálně vymletej mozek a Daryl se zase začíná chovat jako milej chlápek. Nový přeživší, který zavítali do Hilltopu se vydávaj v noci na sebevražednou výpravu za jeho kámošem a pak si najednou uvědomí, že je to nebezpečný. A Tara ve vedení mě bude taky srát ještě dlouho hádám (zabijte tu holku už někdo). Už jsem si začínala myslet, že se lidi v TWD začínaj chovat jako když nemaj v hlavě nasráno. Vypadá to, že si budu muset počkat. ()

TheEvilTwin

Hodně upovídaný díl, který víceméně veškerých 45 minut soustředí na minulost Lydie a odkrývá (možná) kousky minulosti celkově Whisperers. Konec zase hodně dechberoucí a za ten dávám čtvrtou hvězdu, tak jsem zvědavý ,co přijde dál... ()

Pilda17

Nejspíš se nemůže pořád něco dít a být vše akční nálož plná zvratů a překvapení. Tento díl je hodně ukecaný, ale má význam a to je důležité. Seznámíme se s Alfou, která do seriálu může pustit novou krev. Nechci se snad ani zamyslet nad tím, kdyby se k ní přidal Negan, panečku to by byla dvojka. ()

• Scéna, kdy si herečka Samantha Morton (Aplha) holí hlavu, je skutečná. Herečka chtěla, aby scéna byla co nejvíce šokující a syrová. (Iktus)