Carol a Henry navštívia Daryla v lesnom tábore, kde sa usadil so svojím psom. Carol ho presviedča, aby prišiel do Hilltopu a dozeral na Henryho, ktorý sa chce vyučiť za kováča. Za posledných šesť rokov sa Hilltop poriadne rozrástol a skvelo prosperoval. Jesus prevzal vedenie od chvíle, keď Maggie odišla k Georgie, aby jej pomohla vybudovať nové komunity. Enid vedie ošetrovňu a Tara sa stará o každodenné podnikanie. Na ceste do Hilltopu sú aj Michonne, Siddiq a D.J., ktorí tam eskortujú budúcich obyvateľov Magnu, Yumiko, Luke, Connie a Kelly. Nedôvera, ktorú má Michonne voči novým ľuďom, pomaly ustupuje. Členovia skupiny, ktorú vedie Magna, sa ukázali ako spoľahliví a skúsení bojovníci a dobrí ľudia. Aaron a Jesus našli v lese zranenú a úplne vysilenú Rositu a priviedli ju do Hilltopu. (TV JOJ)

kenkaku

Přesně tohohle jsem se bál. Epizoda pryč a co? Dozvím se něco o "walkie-talkie"? Ne. Mrkneme se na Hilltop a Maggie je pryč... Dozvím se proč, jak, kdy? Ne... Michonne se s Maggie nepohodla? Proč??? Nic... Setkání s Derylem zajímavé, ale nijak nosné a klíčové. Jen se žvaní a natahuje až do úplného konce. Prostě nic se nezměnilo. TWD jde stejnou cestou dolů. ()

Najt

Solidní epizoda. Všechno je jinak, jsou určité problémy mezi komunitami. Maggie zmizela, Alexandrijští se moc nebaví a Daryl hledal Rickovo tělo. To mě potěšilo. Tohle se musí vyřešit. Ať už herec skončil z jakéhokoli důvodu a jeho postava se seriálu zmizí a neumře, vysvětlení je na místě. Jsem zvědavý co přijde dál. ()

• Chodci, kteří jdou po Darylově (Norman Reedus) mazlíčkovi, Psovi, jsou ve skutečnosti lidé zvyklí na práci se zvířaty. (Zdroj: TVGURU.cz)
  • Epizodu režíroval představitel zesnulé postavy, Abrahama Forda, Michael Cudlitz. Stal se z něj tak první herec, který zpětně režíroval některou z epizod seriálu. (Zdroj: TVGURU.cz)
  • Noha chodce, kterou přinesl Darylovi (Norman Reedus) jeho mazlíček, byla ve skutečnosti kuřecí prsa vyřezaná do tvaru nohy. (Zdroj: TVGURU.cz)