Zajatý policajt Lamson utečie Sashe, a keď sa nezastaví ani pred Rickovým autom, ten ho zrazí. Lamson umiera, ale dvaja zvyšní policajti Rickovi sľúbia, že budou Dawn tvrdiť, že Lamsona zabili zombie. Rick pokračuje v pláne na výmenu zajatcov. Všetci sa presunú k nemocnici a Rick si o samote počká na ďalších dvoch policajtzov, ktorým vysvetlí situáciu a odovzdá im požiadavky. V nemocnici sa schyľuje k výmene Carol a Beth za dvoch zajatých policajtov, ale celá dohoda je veľmi krehká. Nikdo nesmie urobiť chybu, inak dôjde ku krvepreliatiu . (TV JOJ)

Necrotongue

Osmou epizodu nemůžu hodnotit jinak než kladně, nebyla to žádná vata, všechny akce byly pro příběh přínosem, oceňuji i hezky vystupňovaný závěr s výměnou slonoviny za eben, jen se mi, bohužel, potvrdilo mé tušení, že měli nechat sežrat toho neskutečně otravného flanďáka. ()

Rodriguez

Abraham s ostatními se vrací zpět ke kostelu. V pravý čas zachrání Michone s Carlem před mrtváky. Tam se Maggie dozvídá, že sestra Beth žije. Rick mezitím vyjednává o výměně policistů za Carol s Beth. Chystá se výměna, jenže něco se zvrtne.... 100% ()

Najt

Abe se svou skupinou se vrátí zatímco ostatní stojí venku a připravují se na boj. Pak se všichni společně vydají do Atlanty ke zbytku, který se snaží zachránit Beth s Carol. Konec se zvrtne a seriál ztrácí další hlavní postavu. Úplně zbytečně. ()

GejmronCZ

Moc hezký a dojemný díl. Jediný, co mě teda na tomhle seriálu sere je, že mi skoro každá postava, co si oblíbim umře. Fakt jako... to mi nemůžete aspoň jednu nechat? Myslim, že měla bejt Bet na tu pipku v uniformě drsnější a říct jí něco, co řekl Rick v tom kontejneru v Terminusu. Třeba tohle, když jí řekla, že je slabá ---"Vůbec nevíte, kdo jsem! Nevíte, co jsem zač a co jsem všechno musela dělat, abych přežila a čeho všeho jsem schopná. Každej, kdo si zahrává s mou skupinou a lidmi, co do ní patří, skončí špatně. Vždycky to tak je! Takže odcházím a nikdo mě nezastaví, protože jestli ano, tak máte hodně velkej problém!"--- a otočila se a odešla. To by byla další bomba, u který bych se zase svíjel tim pocitem "jooo!!!!!". ()

Jandr

Jako, nevím no.. celá ta věc s nemocnicí byla proto, aby Beth byla zemřela. Ale to je hrozně divný scénář, protože už tak jsem nepochopil proč jí vzali tím autem a Daryl za tím autem běžel a křičel na ně ať zastaví. Nevěřím že si ho nevšimly. Prostě to mohli udělat lépe. Nejsem člověk, co kvůli tomu že nějaká postava zemře zvedne hned hodnocení. Prostě tohle nebylo moc promyšlené. Však Beth byla při vědomí, a mohla se bránit, třeba zakřičet nebo něco.. Proč jí vzali autem? Jasně, měla zlomené zápěstí, ale toho si přeci nemohli všimnout když jí brali! To prostě bylo random. Mohli to odnesení Beth prostě udělat lépe. 6/10 ()