Hershel kdysi přivedl Ricka a Carla k zemědělství. Rick nejprve farmářem být nechtěl, chtěl spíše jezdit na obchůzky a zabíjet mrtváky, ale nakonec se z něj farmář stal. Farmaření se jemu i Carlovi líbilo, bývali by u toho asi zůstali, kdyby se neobjevil Guvernér... Nyní se Rick, Carl a Michonne chystají přenocovat v autě, když na ně narazí Darylova skupina, která prahne po Rickově smrti. Šéf skupiny prohlásí, že nejprve znásilní Michonne, pak Carla a nakonec zabijí Ricka. O něco později dorazí i Daryl a Ricka se zastane. Celý gang se do Daryla pustí a začnou ho bít. Rick toho využije a šéfa gangu zabije kousnutím do krku. Také velmi brutálně zabije muže, který mu chtěl znásilnit syna. Rick ví, že se choval jako zvíře, ale měl o Carla strach. Daryl se Rickovi omluví, netušil, co jsou ti muži ve skutečnosti zač. Další den skupina pokračuje do Terminusu... (TV Prima)

NitroXcz

Kdyby šlo dát více hvězdiček, udělám to. Závěr črvrté série spojil skoro celou skupinu dohoromady. A Terminus? Ten není takový, jak se na první pohled zdá. Každopádně už víme, že ti lidé co našli Daryla jsou ti samí, co Rick potkal v domě a jednoho z nich uškrtil v koupelně. Nejspíš je to jen moje blbost, že mi to nedošlo dříve. Myslím, že tohle bude ještě jízda.. 100% ()

Rodriguez

Sledujeme jednotlivé osudy Ricka, Glenna, Maggie, Michonne, Daryla, Carla, Boba, Carol, Beth, Sashy a Tyreese potom, co se jejich cesty po napadení a zníčení věznice rozdělili...jejich nadějí je teď nové záchytné místo Terminus! Cestou se někteří zase shledávají...a když dorazí do Terminusu, tak není vše takové, jak se na první pohled zdá! 100% ()

Necrotongue

Závěr série přinesl výbornou akci, děj zase poskočil kupředu, jen se sem nevešla Carol s Tyreesem a zklamal mě předvídatelný konec. Nevím, jestli tvůrci dokázali někoho rozuzlením celé řady někoho překvapit, já jsem podobné zakončení očekával od prvního vzkazu s mapou. ()

Trevor

Tak asi má vyzerať záver série, Rick je späť potom ako zachránil Carla, ale jeho syn sa mu vzďaľuje, lebo si myslí že nie je tak drsný ako by chcel, Terminus otvára dvere do ďalšej série, Daryl ostáva asi od začiatku jednou z najlepších a najobľúbenejších postáv. Veľká škoda že som TWD v čase premiér jednotlivých sérií ignoroval, predsa len zombíci vtedy neboli pre mňa to práve, ale TWD ukazuje že je vo svojom žánri tým najlepším. ()