Daryl a Beth jsou po pádu vězení spolu. Nejprve si vytvoří malý tábor v lese, ale prakticky spolu nemluví a v jejich vztahu panuje velké napětí. Beth se rozhodne, že se chce opít, ale Daryl jí to nechce dovolit. Ona ho však přemluví a společně pak najdou golfové hřiště a budovu golfového klubu. V klubu objeví spoustu věcí, jako jsou šperky, peníze, trochu jídla, oblečení a broskvovou vodku. Beth se nad lahví, po které tolik toužila, rozpláče. Daryl ale láhev rozbije s tím, že její první alkohol v životě musí být něco mnohem lepšího. Vezme Beth do domu, který našli s Michonne. Jde o chatu v lesích, jejíž majitel měl palírnu. Beth tedy začne pít pálenku a pak se k ní přidá i Daryl. Beth přijde s opileckou hrou, při které vyjde najevo, že si myslí, že byl Daryl ve vězení. Ukáže se také, že Daryl měl velmi ošklivé dětství, zatímco Beth ho měla idylické. Daryl je opilý a velmi zlý, všechno skončí obrovskou hádkou... (TV Prima)

DragonnCZ

Pane bože víc takových epizod! 😂 Daryl je prostě best a je potřeba, aby se mu v seriálu začlo dávat taky trochu víc prostoru. Tahle epizoda prostě byla fakt hodně super, dialogy mezi Darylem a Beth byli prostě úžasný a spolu tvoří fakt dvojku i když oba jsou úplně jiný. EDIT: 1.11 - Doslova jedna z nejlepích epizoda TWD seriálu. Daryl jakožto postava kteoru všichni milují kvůli jeho charakteru a vykreslení. Pro mě to je jedna z nejlepších seriálových postav a néli nejlepší postava TWD tak tuto epizodu kterou přenechali Darylovi jsem si naprosto užíval. Daryl má hrozně málo samostatných epizod a zasluhuje si daleko víc prostoru. Což se pak v 9,10,11 sérii vyplnilo. Taky tato ep dala základům pro to že si vybudoval takový vztah k Beth. Je tu hrozně vidět Darylův charakter atp. Do toho dialogy tu jsou takže nepřekonatelný. 10/10 uděluji bezpochyby. ()

Roa

Walking dead robí jednu zásadnú chybu. Nie je zlé venovať viac času jednotlivým skupinám, ale nie venovať im celú epizódu. Čo sa deje teraz s ostatnými? Nevieme. Pretože sa 40 minút pozeráme na dospievajúce dievča túžiace prvý krát skúsiť alkohol a vysporiadúvať sa pri ňom so svojimi problémami. 3/5 ()

NitroXcz

Nebudu recenzovat každou epizodu, nejsem blázen, ale nebudu lhát když řeknu, že tyto epizody jsou zatím nejnudnější z celého seriálu. Samozřejmě se dá pochopit, že v každé epizodě nemůže být nějaká akce, zvrat či smrt dalších z našich oblíbených postav. Naše skupina se rozdělila a my sledujeme příběhy jednotlivých skupinek. ()

Necrotongue

Dvanáctá epizoda mi nepřišla jen zbytečná a nudná, byla přímo otravná. Nevypadnout občas z temného výklenku nějaký ten mrtvolák, myslel bych si, že se dívám na seriál pro pubertální děvčata, který pojednává o tom, jak se vyrovnat se svým dospíváním. Toto se opravdu hrubě nepovedlo. ()

• Když Beth (Emily Kinney) odnáší destilovaný alkohol z kůlny, má nahoře dvě sklenice. Po příchodu do domu už tam ale sklenice nejsou. (willy1)