Glenn a Maggie si užívají pohostinnosti Woodbury s Merlem v roli hlavního hostitele. Rick s Carlem v poslední chvíli zachraňují Michonne, hned vzápětí přichází se svým překvapením Daryl. Michonne informuje skupinu o únosu Glenna a Maggie a o existenci městečka Woodbury i Guvernérovy polovojenské organizace. Rick v rychlosti sestaví malý oddíl, s nímž se chce pokusit o záchranu obou unesených. Mezitím se Merle snaží zpracovat Glenna, aby se dozvěděl, kde se usadila skupina, protože Glenn odolává, Merle ztrácí nervy a nechává ho napospas nemrtvému. Z tohoto důvodu se Guvernér raději ujme výslechu Maggie osobně. Zatímco se Rickův oddíl blíží k Woodbury a cestou zažívá mnohá dobrodružství, Guvernér získává informace o skupině a o její základně ve věznici. Andrea se zúčastní experimentu, který nemá žádnou naději na úspěch. (Necrotongue)

Necrotongue

Parádní díl s kvalitním dějem, dostatkem akce, napětím a atmosférou, která působí, jako kdyby si ji tvůrci vypůjčili z Lubljanky. Přesto se i v této ponuré pasáži našlo místo pro šťastný konec jednoho příběhu, protože Lassie se vrátila domů! ()

Rodriguez

Merl si chce vyřídit staré účty z Atlanty a tak si z Glenna udělal boxovací pytel. Andrea konečně projevila pravé city a dala se dohromady s guvernérem. Michonne se objeví u věznice i s nákupem a vysvětlí jim, proč se Glenn s Maggie ještě nevrátili. 90% ()

• V 3. sezóne používajú na chodcov šedivejší make-up, aby ukázali ďalší rozklad. (molcan2)
  • Podľa seriálu Talking Dead (od r. 2011), keď chodci jedia črevá čerstvo zabitého človeka, črevá sú vyrobené zo silikónového obalu naplneného "barbeque". Komparzisti hrajúci zombies, ktorí nejedia mäso, dostávajú vegetariánsku plnku. (molcan2)